تازه های سایت

پربازدیدها

3. مهر 1396 - 14:46
http://safiredena.ir/
رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان دنا خبر داد:
چهار تونل و یک پل در محور یاسوج به سی سخت احداث می شود
رئیس اداره راه وشهرسازی دنا اظهار امیدواری کرد که با احداث چهار حلقه تونل و یک دستگاه پل در محدوده پل کلو در محور یاسوج به سی سخت برخی از مشکلات تردد این منطقه برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ مهدی مرادیان در گفت و گو اختصاصی با سفیردنا گفت: درخواست احداث چهار حلقه تونل و یک دستگاه پل در محدوده پل کلو در محور یاسوج به سی سخت با اعتباری بالغ بر 100میلیار تومان جهت تصویب در کارگروه مدیریت ساخت و توسعه راههای وزات راه و شهرسازی ارسال شده است.

رئیس اداره راه وشهرسازی دنا حادثه خیز بودن محور یاسوج به سی سخت، حجم زیاد ترافیک گردشگران داخلی و خارجی، وضعیت توپوگرافی خاص منطقه و داشتن پیچهای تند و شیب زیاد را از جمله عوامل ایجاد تونل و پل در این محدوده عنوان کرد.

مرادیان با تقدیر و تشکر از نماینده محترم مردم شهرستان های بویراحمد و دنا، مدیرکل راه و شهرسازی استان، فرماندار محترم شهرستان دنا و معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار اظهار داشت:  پنج کیلومتر از محور یاسوج به سی سخت چهارخطه شده است که هم اکنون عملیات اجرایی پروژه چهارخطه کردن 11.5 کیلومتر از این مسیر با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در حال اجرا بوده که در صورت تامین اعتبار در کمترین زمان ممکن مورد بهره‌ برداری قرارخواهد گرفت.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

یک سانتی متر از زیر سازی و آسفالتی که از زیر پمپ بنزین ریخته شده تا نرسیده به پل کلو نه تنها استاندارد نیست بلکه در حد یک آسفالت و جاده معمولی هم نیست من متاسفم برای تمام کسانی که در این پروژه کار کردند و در حقیقت هدف خدمت به مردم نبود و این موضوع کاملا واضح و مشخصه برای تشخیص استاندارد بودن یا نبودن هم نیاز به کارشناس خاصی نیست هر رهگذری این موضوع را به راحتی تشخیص می دهد و من متاسفم برای یک به یک کسانی که باعث و بانی این کار بودن و خیااااااااااانت به مردم سی سخت کردند چقدر این پروژه زمان برد و چه خسارت های جانی و مالی که مردم ندیدند بعد هم با بدترین شکل ممکن آسفالت ریخته شد بنده به نوبه خودم تحت هیچ شرایطی حلال نمیکنم این خیانت ها را لیاقت این مردم خیلی بیشتر از این هاست برای مردم کار کنید نه برای پول... متاسفم
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی