تازه های سایت

4. مهر 1396 - 21:28
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا جهت تعمق بخشیدن به آگاهی و معرفت عمومی درخصوص حادثه عاشورا دو مسابقه بزرگ کتابخوانی برگزار می نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا در گفتگو با سفیر دنا گفت: جهت تعمق بخشیدن به آگاهی و معرفت عمومی درخصوص حادثه عاشورا، داره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا اقدام به برگزاری دو مسابقه بزرگ کتابخوانی می نماید.

فرهاد ناصری اضافه کرد: مسابقه اول کتابخوانی از منبع کتاب "پس از 50 سال" پژوهشی تازه پیرامون قیام امام حسین (ع)، اثر زنده یاد دکتر سید جعفر شهیدی می باشد که ویژه عموم است و آزمون حضوری این مسابقه در ساعت 16 عصر  هشتم آبان 1396 در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا برگزار می شو و برگزیدگان این مسابقه فرهنگی لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود در روز 13 آبان اهدا می گردد.

وی با اشاره با برگزاری مسابقه دوم کتابخوانی خاطرنشان کرد: این مسابقه ویژه اعضای شورای اداری شهرستان دنا از منبع  کتاب "حماسه حسینی" اثر شهید مطهری می باشد که در تاریخ پنجم مهرماه ساعت 10صبح در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار می شود.

ناصری ادامه داد: به برگزیدگان این مسابقه فرهنگی لوح تقدیر وهدایایی به رسم یادبود از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا تقدیم می گردد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا در بخش دیگر از سخنان خود افزود: از همه اعضای محترم شورای اداری شهرستان دنا جهت گرامیداشت این رویدادهای مهم فرهنگی و افتتاح نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس و دهه امر به معرو ف و نهی از منکر که در ساعت 11 صبح روز چهارشنبه پنجم مهرماه 1396 در امامزاده سید محمد (ع) سی سخت برگزار می شود دعوت بعمل می آید.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دوره آموزش مجازی شهید آوینی
صبح زاگرس