تازه های سایت

14. مهر 1396 - 21:32
حجت الاسلام مصباح نژاد گفت: با اشاره به موضوعات کانال های تلگرامی مبنی بر اعلام جاسوسی شخصیتهای عالم و خانواده بزرگان نظام افزود: کسانی که خود فراری و ضد انقلاب اند و سر از موساد در آوردند به دنبال بی اعتماد کردن مردم از مسوولان رده بالا برای ایجاد تفرقه هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا ؛ خطیب جمعه سی سخت در خطبه های عبادی و سیاسی شهر سی سخت گفت:محوری ترین و اساسی ترین وجه تقوا ترک محرمات و انجام واجبات است‌.

حجت الاسلام مصباح نژاد با بیان اینکه بر اساس قواعد قرآنی تمام موجودات به مبدعشان برمیگردند گفت:قاعده حاکم بر موجودات دارای ظاهر و باطن است افزود حادثه عاشورا هم ظاهر و ملکوتی داشت و دارد.

وی اولین مورد از ملکوت عاشورا را حضرت قاسم (ع)عنوان کرد و ابراز کرد:این که حضرت قاسم(ع) شهادت را شیرین تر از عسل میداند نشان از ملکوت و باطن شهادت بود.

مصباح نژاد خبر شهادت حضرت سید الشهدا و معرفی باطن قاطلین آن امام از زبان ایشان را از دیگر نشانه های ملکوت عاشورا عنوان و خاطر نشان کرد:امام ملکوت این انسانها را به شکل جانور میبیند و آنها را معرفی میکند.

خطیب جمعه سی سخت سومین مصداق ملکوت عاشورا را پاسخ کوبنده زینب کبری (س)عنوان و بیان کرد: وقتی در مجلس ابن زیاد به اهلبیت بد و بیراه میگفت زینب کبری (س) چنان جواب دندان شکنی به او داد که جز زیبایی چیزی ندادم و این نشان از شهود ملکوت عاشورا بود.

رییس شورای فرهنگ عمومی با توجه به دیدار کارگزاران حج با رهبر انقلاب به محور های سخنان رهبری اشاره کرد.

وی در ادامه به فرارسیدن دهفته نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: پلیس جمهوری اسلامی با ایدئولوژی دینی در مقابل دین مردم مسوول است و دستور را از فرمانده کل قوا میگیرد و برخی حرفهای خارج از ساختار نظار در حرکت این نیرو موثر نخواهد بود.

حجت الاسلام مصباح نژاد گفت: سی سخت سبدی گلی از عفت و حجاب است و عده ای میخواهند این عفت و شرایط را از بین ببرند نیروی انتظامی قدر این زنان عفیف و عفت عمومی را بدانند.

وی با اشاره به موضوعات کانال های تلگرامی مبنی بر اعلام جاسوسی شخصیتهای عالم و خانواده بزرگان نظام افزود: کسانی که خود فراری و ضد انقلاب اند و سر از موساد در آوردند به دنبال بی اعتماد کردن مردم از مسوولان رده بالا برای ایجاد تفرقه هستند.

امام جمعه سی سخت با تاکید بر این که از وزارت اطلاعات میخواهیم با مدیران کانال آمد نیوز و عوامل مفسد فی العرضش برخورد کنند خاطر نشان کرد: وزارت اطلاعاتی که توانست عبد المالک ریگی ها را از بین ببرد با این میکروبهای فاسد هم برخورد کند.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی