تازه های سایت

پربازدیدها

14. مهر 1396 - 23:31
http://safiredena.ir/
رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان دنا خبر داد:
محور جدید سی سخت به بیاره تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد
مهدی مرادیان با اعلام خبر آغاز عملیات آسفالت ریزی محور جدید سی سخت به بیاره افزود: این جاده تا اطلاع ثانویه مسدود و عبور و مرور وسایط نقلیه در آن ممنوع می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان دنا در مصاحبه با سفیردنا با اعلام خبر آغاز عملیات آسفالت ریزی محور سی سخت به بیاره افزود: این جاده تا اطلاع ثانویه مسدود و عبور و مرور وسایط نقلیه در آن ممنوع می باشد.

مهندس مرادیان خطرنشان کرد: با توجه به عدم نصب علائم هشداردهنده و بازدارنده راه داری در این محور، و احتمال برخورد با ادوات راه سازی، از هرگونه حمل و نقل و عبور ومرور در این جاده از سوی شهروندان خودداری شود.

رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان دنا در بخش دیگر از سخنان خود باتوجه با اطلاعیه این اداره متذکر شد: در صورت عبور و مرور و بروز هرگونه حادثه احتمالی در این محور، این اداره هیچ گونه تعهدی در این خصوص نداشته و عواقب آن بر عهده شهروندان می باشد.

مهدی مرادیان در پایان با تشکر از صبر و شکیبایی مردم فهیم شهرستان دنا عنوان کرد: با تلاش مستمر مهندسین راه و شهرسازی، محور سی سخت به بیاره با استاندارد های لازم به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/د

 

 

 

http://safiredena.ir/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی