تازه های سایت

پربازدیدها

2. آبان 1396 - 12:13
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دنا گفت: استعفای شفاهی خود را با جمله "دیگر نمی‌توانم در این شهرستان خدمت کنم" به مدیرکل آموزش و پرورش استان داده ام و سرپرست آموزش و پرورش دنا نیز مشخص شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ سپهدار مجلسی‌نژاد، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دنا در مصاحبه با سفیر دنا عنوان کرد: استعفای شفاهی خود را با جمله "دیگر نمی‌توانم در این شهرستان خدمت کنم" به مدیرکل آموزش و پرورش استان داده ام.

مجلسی نژاد در خصوص علت استعفای خود بیان کرد: به دلیل میدان دادن به جوانان و مهیا نمودن زمینه حضور نیروهای جوان در عرصه مدیریت، استعفای خود را اعلام کردم.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دنا ابراز کرد:خوشحال هستم که نزدیک به چهار سال به عنوان مدیر در این شهرستان، اخلاق مداری را نهادینه کردم به گونه ای که تأثر آن را در ناراحتی همه کارمندان اداره و فرهنگیان این شهرستان از استعفای من می توان مشاهده کرد.

سپهدار مجلسی نژاد در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه فاصله بین معارفه و تودیع یک مدیر، انصاف و اخلاق مداری است اظهار داشت: تصمیمی است که گرفته شده و از این تصمیم ناراحت نیستم بلکه وجدانم راحت است.

وی گفت: منافع شخصی را فدای منافع جمع کردم و در حد توان جایگاه واقعی فرهنگیان این شهرستان را بهسازی نموده ام و خوشحالی من از خوشحالی فرهنگیان این شهرستان است.

مجلسی نژاد از برگزاری مراسم تودیع خود و معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان دنا در روز چهارشنبه سوم آبان ساعت 9:30 خبر داد و گفت: صحبت های پایانی خود را در این مراسم با حضور فرهنگیان و سرپرست جدید خواهم زد.

مدیر مستعفی آموزش و پرورش دنا با اعلام " محمود حدادی" به عنوان سرپرست جدید این اداره عنوان کرد: استعفای من هیچ ارتباطی با استعفای  مدیر آموزش و پرورش بویراحمد ندارد و به صورت اتفاقی با یکدیگر همزمان شده است.

گفتنی است سپهدار مجلسی‌نژاد، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دنا که در 17 بهمن 1392 تا 1 آبان 1396 سکان مدیریتی این اداره را بر عهده داشت که داری  مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تاریخ و تمدن اسلامی، و از جانبازان سرافراز استان کهگیلویه وبویر احمد می باشد.

انتهای پیام/د

http://safiredena.ir/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی