تازه های سایت

پربازدیدها

11. آبان 1396 - 9:20
فرماندار دنا گفت: در زمینه بررسی وضعیت بیماری این نوجوان کریکی شاهین یوسف وند با آن بیماری نادرش دستور ویژه ای را برای آخرین وضعیت درمانی و حمایتی وی صادر کرده ایم.

به گزارش سفیر دنا، این پایگاه خبری در گزارشی به وضعیت بغرنج و بیماری شگفت انگیز نوجوان کریکی به نام شاهین یوسف وند(اینجا) پرداخت که برخی از مسئولین شهرستانی از جمله فرماندار دنا در زمینه درمان این نوجوان واکنش های مثبتی نشان دادند.

عباس بهشتی روی فرماندار شهرستان دنا در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری به درمان این نوجوان و دستور ویژه برای رسیدگی به آخرین درمان این نوجوان خبر داد وافزود:در این زمینه اول از همه باید وضعیت این نوجوانان را مورد آنالیز قرار دهیم که آیاد بر حساب کارهای پزشکی می توان این بیماری را درمان کرد یا نه.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در سطح شهرستان دنا خیرین خوب و متعددی حضور دارد و می توان با همکاری آنان وضعیت درمانی این  نوجوان را بهبود بخشیده بیان داشت: برای اخرین وضعیت درمانی این نوجوان وتحت حمایت بودن وی زیر سایه نهادهای حمایتی دستور ویژه صادر کرده ایم که تا حصول نتیجه، آنرا نیز رسانه ای خواهیم کرد.

فرماندار دنا به درمان این نوجوان با همکاری خیرین و بویژه موسسه خیریه آبشار عاطفه در صورت صلاحدید اشاره داشت و گفت: اگر صلاح باشد به صورت میدانی از این نوجوان عیادت خواهیم کرد و با پای کاراوردن موسسات خیریه از جمله آبشار عاطفه ها که در این شهرستان مستقر بوده و با بسیاری از نهادهای خیریه در ارتباط است می توان آرزوی این نوجوان را برآورده کرد.

بهشتی با تأکید بر اینکه هدف ما بهبود بیماری این نوجوان خواهد بود، تصریح کرد: کمک به افراد نیازمند وظیفه مسئولین وخیرین است و امیدواریم در این زمینه و با اطلاع رسانی مطلوب این سایت خبری گشایشی در مشکل این نوجوان ایجاد شود.

 

انتهای پیام/ر

 

 

 

 

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس