تازه های سایت

پربازدیدها

12. آبان 1396 - 13:43
خطیب موقت جمعه مرکز شهرستان دنا گفت: متاسفانه برخی با ساده لوحی برجام را یک دستاورد بزرکی خوانند و به هر دلیلی خواهان داشتن ان هستند که این یعنی در دام دشمن افتادن است.

به گزارش سفیر دنا،حجت الاسلام رضایی در خطبه های اول نماز جمعه شهر سی سخت به مسئله مهم رعایت کردن حق الناس در جامعه اشاره کرد و گفت:امروز باید جلوی کوتاهی ها را بگیرم تا حسرت  کذشته را نخوریم.

وی ابراز کرد:هجرت اعتقادی جادوگرهای فرعون نشان از اعتقاد و تلنگر خوردن خود است.

رضایی به مسئله حربن یزید ریاحی و داستان شفاهی وی توسط حضرت امام حسین(ع) اشاره کرد و افزود:حری که یک روز در دستگاه ظلم بود بواسطه اعتقاد ایمانی روزی جوانمرد شد.

امام جمعه موقت شهر سی سخت ابراز داست:امروز هجرت ایمانی و اعتقادی یکی از لزوم هاست که حر ان را تجربه کرد.

رضایی بیان کرد:امروز باید از ظلم هوای نفس به اعتقاد و ایمان هجرت کنیم. 

عاشورا توکل به خدا بود

وی یکی از جلوه های عاشورا را توکل بر خداوند دانست و افزود:حضرت ابا عبدالله خودش را نباخت و توکل به خداوند کرد.
13 آبان روز مبارزه با خسم و شیطان است
حجت الاسلام رضایی در خطبه های دوم نماز جمعه شهر سی سخت به مناسبت های پیش رو از جمله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار اشاره کرد و افزود:این روز سه واقعه بزرگ را تداعی می کند که تبعیت امام به راحل و دوم شورش نیروی ستم شاهی پهلوی به دانشگاه تهران است. 
 
وی حضور دانشجویان در صحنه ها  های انقلاب را به منزله بیمه شدن انقلاب  دانست و افزود: تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ یکی از مهمترین دلایل 13آبان است و وحدت ملی علیه امریکای جنایتکار بوده و همانگونه که امام راحل فرمودند هیچگاه نباید سلاح مبارزه بر استکبار را بر زمین بگذاریم. 

رضایی مبارزه با استکبار را یک فریضه دینی دانست و ابراز کرد:هدف انبیا مبارزه با ظلم بود که در برابر استکبار می ایستادند. 

 
آمریکا قابل اعتماد نیست
خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا ابراز کرد:امروز باید دانست که امریکا غیر قابل اعتماد است که این را سیاست مداران ما باید نصب العین خود قرار دهند.  
 
رضایی بیان کرد:امروز برخی خواص می گویند امریکا را می توان دوست نامید که ایم موضوع اشتباه است. 
 
وی ابا بیان اینکه کسی که به خداوند و معاد و انسانیت اعنقاد ندارد چگونه می شود به ان اعتماد کرد،گفت:امریکا امروز با اسلام و اصل انقلاب مشکل دارد و هابهانه است. 
 
عده باساده لوحی به آمریکا همچنان اعتماد دارند
رضایی ادامه داد:دشمنی امریکا بر کسی پوشیده نیست ولی عده ای ساده اندیش فکر می کنند در دامن امریکا جای بگیرند دردامان خواهند بود که این موضوع خیالی بیش نیست. 
 
وی امریکا را دشمن درجه یک انقلاب اسلامی دانست و گفت:هرکس به امریکا اعتماد کرد چوبش را خورده است که می توان به سرنوشت قذافی و صدام اشاره کرد. 
 
آمریکا در برجاک بدعهدی کرد
وی به بد عهدی های امریکا اشاره کرد و افزود:امریکایی ها در عین خیانت به برجام مدعی می شوند که برای محدود کردن توان موشکی ایران نیاز به مذاکره داریم که این خیال باطل را به گور خواهند برد. 
 
برخی هنوز بدعهدی ها آمریکاییها را قبول ندارند
امام جمعه موقت سی سخت ابراز کرد:امروز باید این بدعهدی ها را دید و هر روز این گاو برجام دارد زاییده می شود و در سناریوی جدید برخی کشورهای مستکبر اروپایی با این شیطان هم دست شده اند که مسولین باید به این موضوع توجه کنند. 
 
رضایی ادامه داد:برجام یک طناب سه رشته است که اول مسئله هسته ای بعد موشکی چه بعد حقوق بشر را نشانه گرفته اند تا از ما امتیاز بگیرند این ان برجام یک سویه است. 
 
وی ادامه داد:متاسفانه برخی با ساده لوحی برجام را یک دستاورد بزرکی خوانند و به هر دلیلی خواهان داشتن ان هستند که این یعنی در دام دشمن افتادن است. 
توان دفاعی کشور قابل معامله نیست
امام جمعه موقت شهر سی سخت ادامه داد:امروز توان دفاعی ما عمق راهبردی نظام اسلامی است و دشمن این را نشانه گرفته است. 
 
خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا به اربعین حسینی و این پیاده روی جهانی اشاره کرد و گفت:اربعین قدرت فرا منطقه ای و اشرف جهان اسلام و یک ظرفیت برای نشر شیعه حسینی است. 
اربعین حسینی یک حرکت جهانیعشق به انبیا است
 
رضایی ادامه داد:حرکت در اربعین حرکت عشق و ایمان و یک تجمع جهانی است که می گوید عشق حسین نخواهد مرد. 
 
وی ادامه داد:امروز دشمن با تابلوی تبلیغاتی اش به جنگ فرهنگ حسینی اماده است که باید مواظب دسیسه  این دشمنان خواهد بود. 
امروز دشمن فرهنگ شهادت حسینی و ولایت را نشانه گرفته است
رضایی ادامه داد:امروز دشمن شهدای مدافع حرم را نشانه گرفته اند و برخی ساده اندیش با انها همراه شده اند پس اگر راست می گویید خودتان بروید و جلوی سرب داغ برای دفاع از وطن بایستید. 
 
وی اربعین را نمونه ای از مهمان نوازی ملت ازاده شیعه دانست و گفت:اربعین یک حرکت جهانی برای ازادگی است که باید قدر ان را دانست.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس