تازه های سایت

پربازدیدها

15. آبان 1396 - 18:31
صبح امروز فردی با همراه داشتن اسلحه‌ کلاشینکف وارد اداره‌کل تعاون، کار و امور اجتماعی می‌شود و در محل اتاق معاون این اداره‌کل او را مورد ضرب و شتم قرار می‌‌دهد.

به گزارش سفیر دنا،یک فرد ناشناس در اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با معاون این اداره‌کل درگیر شد.

به گزارش کبنا از یاسوج، صبح امروز فردی ناشناس  با همراه داشتن اسلحه‌ وارد اداره‌کل تعاون، کار و امور اجتماعی می‌شود و ضمن تهدید معاون این اداره‌کل او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

عبدالناصر قادرپناه معاون اداره‌کل کار و امور اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار کبنا جزئیات حمله صبح امروز ارباب رجوع به سمت خود را تشریح کرد.

به گزارش کبنا از یاسوج، عبدالناصر قادرپناه در گفت‌وگو با کبنا با بیان اینکه بنده معاون اداره‌کل کار و امور اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد هستم، اظهار کرد: در محل کارم، پشت میز نشسته بودم، بعد یک نفر آمد داخل اتاقم، ماسک زده بود و کلاه هم روی سرش بود و ایشان رو با ماسک و کلاه شناختم.

وی افزود:یک ارباب رجوعی که با یک تعاونی اختلاف دارد، و عضو آن تعاونی است و به دلیل اختلافات و مشکلاتی که وجود داشت بر علیه او حکم صادر شده بود.

قادرپناه اضافه کرد: اول یک نامه‌ی داد دستم و در نامه نوشته بود، من ناراحتی گلو دارم و نمی‌توانم حرف بزنم، وقتی آمد داخل یک کیف سامسونت با خودش آورد، درب کیف را که باز کرد تا یک اسلحه داخل کیف است، وقتی اسلحه را در دستش دیدم، متوجه شدم که این فرد چه کسی است، پریدم و دستش رو گرفتم و گفتم تو را جان دخترت نکن این کار را، خودکشی نکن، من را برای چی می‌خواهی بکشی؟ من بی‌گناهم.

معاون اداره‌کل کار و امور اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این فرد گفت: رهایم کن، و دوباره اسلحه را کشید و زدم زیر دستش و اسلحه رفت بالا و داد زدم و بچه‌های بغل دستی آمدند و گرفتنش.

قادرپناه گفت: بنده کوچکترین خیانتی به او  نکردم.

این مسوول گفت: این فرد با همراه با اسلحه، خشاب، بنزین و مواد آتش‌زا نیز در کیف داشت و او گفت: اول تو رو می‌کشم و بعد خودم را می‌کشم.

وی گفت: مأموران خدوم نیروهای انتظامی او را الان بازداشت کرده‌اند. نام این فرد «ف» است.

صابر مظاهری مدیرکل کار و امور اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در این باره به خبرنگار کبنا، گفت: ایشان با شریک‌هایش مشکل دارد و رأی هم بر علیه او صادر شده است، و الان با ما اینگونه برخورد می‌کند

وی افزود: ایشان به عنوان یک فردی که اصلا سرمایه گذاری نکرده و اصلاً کسی بوده که از زیر کار در رفته است و مراجع قانونی رأی به نفع شریکش صادر کرده است. و وقتی دستگاه‌های قانونی بر علیه او رأی صادر کرده، دیگر هیچ ارتباط موضوعی با ما ندارد.

این مسوول گفت: ایشان با توجه به اینکه رأی به نفع شریکش صادر شده است، همکاران ما را تهدید به کشتن می‌کند و همچنین قصدی داشت و اگر همکاران دیگر ما به این معاون اداره کار نرسیده بودند، حتما شاهد اتفاقات ناگوار دیگری می‌بودیم.

مظاهری گفت: او به شکل غیرمحسوس و پوشیده به این اداره‌کل امده بود و اصلاً ارباب رجوع نبود و به قصد اینکه به قول خودش انتقام بگیرد و یا تلافی کند به این اداره‌کل آمده بود.

وی گفت: ما از لحاظ قانونی پیگیری می‌کنیم تا جایی که به مراجع قضایی اعلام کردیم و با دستگاه امنیتی هم در این رابطه صحبت کردیم.

مدیرکل کار و امور اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر قرار باشد به این شکل پیش برود، همکاران ما نه آرامش دارند و نه آسایش فکری دارند، تا کاری را انجام دهد، متاسفانه در جامعه ما این مسایل وجود دارد که باید به شدت با اینپ‌ها برخورد شود و به سزای اعمالشان برسند.

نمایشگر ویدیو

 
 
00:00
 
00:19
 
 
 
 

 

 
انتهای پیام/ر

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس