تازه های سایت

پربازدیدها

16. آبان 1396 - 13:36
گفته می شود گزینه های اصلی معاونت های سیاسی امنیتی، معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی و عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای تایید به وزارت کشور معرفی شده اند .

به گزارش سفیر دنا،این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود ، افزود : گزینه اصلی و نهایی معاونت عمرانی استانداری استان که بزودی معرفی خواهد شد آقای "عزیز فیلی" معاون فعلی امور عمرانی استانداری استان مرکزی و از دوستان نزدیک دکتر احمدی استاندار فعلی استان است .

 وی اظهار داشت : گزینه اصلی معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از نیروهای منتسب به غلامرضا تاج گردون نماینده گچساران و باشت در مجلس است که هم اکنون در استان مدیریت یکی از ارگانها را در اختیار دارد .

این منبع آگاه گفت : گزینه اصلی معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و وبویراحمد از نیروهای منتسب به غلام محمد زارعی نماینده فعلی بویراحمد و دنا می باشد که وی نیز هم اکنون در این شهرستان یکی از پست های کلیدی را در اختیار دارد.

وی با بیان اینکه با گزینه پیشنهادی معاونت سیاس امنیتی استانداری مخالفت هایی صورت گرفته است ، تصریح کرد : با وجود این مخالفت ها معاونت سیاسی امنیتی جدید استانداری استان از نیروهای منتسب به زارعی نماینده بویراحمد و دنا خواهد بود .

 وی افزود : تا کنون از نیروهای منتسب به عدل هاشمی پور نماینده چهار شهرستان استان در مجلس برای تصدی پست های کلیدی استانداری استان معرفی نشده است .

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس