تازه های سایت

پربازدیدها

26. آبان 1396 - 13:57
امام جمعه سی سخت تصریح کرد:دشمنان بدانند تا وقتی تفکر بسیحی در این انقلاب است هیچ تهدیدی علیه این کشور عملی نخواهد شد.

 به گزارشسفیر دنا،حجت الاسلام مصباح نژاد خطیب جمعه شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در خطبه های دشمن شکن نماز جمعه گفت:تقوا برای مومین عزت بخش است و نقطه مقابل ان باعث ذلت و خواری مومن است.

وی ادامه داد:هرکس تقوا نداشته باشد ذلیل خواهد شد.

امام جمعه سی سخت با بیان اینکه تقوا باعث پروا و بالندگی مومن می شود تصریح کرد:رسول مکرم اسلام شخصیت و الا با عظمتی دارد که در زیارت ازبعید در زیارت نامه اشاره کلی شده است.
مصباح نژاد ابراز کرد:رسول اکرم اسلام یکی از نعمت های بزرگ الهی است و زندگی این پیامبر اسلام ابعادی دارد که باید به جامع ان توجه کرد.

رسول اکرم(ص) یکی از نعمت های بزرگ الهی است

وی به سبک زندگی و سیره پیامبر در شیره سیاسی و حکومتی اشاره داست و گفت:برای سیاست گذاران و سیاست مداران این سیره باید الگو باشد.

امام جمعه سی سخت تصریح کرد:مسلمان حق ندارد احتیاجات خود را با اهل شرک برطرف کند این یکی از سیره های سیاسی پیامبر بوده است.

منش سیاسی مسئولان برگرفته از منش سیاسی رسول اکرم باشد

مصباح نژاد خاطر نشان کرد:پیامبر مکرم اسلام فرموده اند که من نمی خواهم در هر موضوعی بوسیله مشرکان پیروز سوم این یکی از سیاست های بزرگ رسول اکرم است که امروز باید الگوی سیاسیون ما باشد.

مصباح نژاد به بیرون راندن یهود از تمام سرزمین اعراب اشاره داشت و افزود:رسول اسلام  به خاطر توطه ورزی این قوم و لجاجت های انها دستور داد انها را از سرزمین اعراب خارج کنند این اوج سیاست مداری پیامبر بزرگ اسلام بود.

وی به سیره و روش عبادات پیامبر کارم اشاره داشت و گفت:پیامبر اکرم در عبادت درداوج بود و عبد بود.

خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا در خطبه دوم نماز جمعه این شهر به مناسبت های در پیش رو اشاره داشت و افزود:۲۸صفر روزی جانگذار و غم انگیز در جهان اسلام است.

امروز جامعه اسلامی باید حول محور وحدت قدم بردارد

مصباح نژاد به نیاز جدی وحدت و انسجام اسلامی با محوریت تفکر رسول اکرم اشاره کرد و گفت:جامعه اسلام بعد از پیامبر محوریت اکرم را از دست داده است و این موضوع مسله ای تلخی است.

وی ادامه داد:اهل بیت رسول اکرم و انبیا مخور وحدت هستند که متاسفانه امروز بخاطر بدعت های نادرست این موضوع دچار انشقاق شده است ‌

امام جمعه سب سخت بیان کرد:انهایی که امروز به نام اسلام عامل قتل مسلمانان  و کودک کشی هستند به کجا می روند.

چرا به اسم اسلام عده ای فریب خورده دست به مسلمان کشی می زنند

خطیب جمعه سهر سب سخت تصریح کرد:امروز جهان اسلام باید در مقابل اسراییل و قاتلان مسلمان میانمار به کار نمی برند البته با کیاست و عقل نه با چیز دیگری.
مصباح نژاد با بیان اینکه چرا امروز برادر کشی و مسلمان کشی را ادامه می دهید،گفت:امروز باید با وحدت و هوشمندی با پیامبر اسلام همگام باشیم.

امنیت مناطق زلزله زده کرماننشاه باید برقرار شود
وی در ادامه  حادثه مصیب بار زلزله  کرمانشاه را یک مصیبت بزرگ دانست و افزود:امنیت در این مناطق باید استوار باشد و نباید عده ای انسان نما و بی مایه که بویی از انسانیت و شرافت نبرده اند در این مناطق مبادرت به غارت مال مردم بکنند‌
امام جمعه سی سخت  در ادامه به هفته بسیج اشاره کرد وگفت:از خدمات بسیج این نهاد مردمی و بزرگ تشکر می کنیم و خدمات بسیار خوب این نهاد را ارج می نهیم.

بسیج لشکر مخلص خداست

مصباح نژاد با تأکید بر اینکه هرکجا تفکر بسبحی حضور داشته انجا کارها خوب پیش رفته است،تصریح کرد: هفته بسیج فرصت و بهانه ای برای زنده نگه داشتن تفکر بسیجی است و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند بسیج لشکر انقلاب است و یک جریانی فرهنگی و سیاسی است.
وی تصریح کرد:بسیج یک شت جاری است برای رسیدن به فرهنگ انقلاب و یک پیشرو در همه عرصه های اساسی که در یک کلام بهترین مدافع انقلاب است.

بسیج سدی در برابر تهدید های دشمن است
امام جمعه سی سخت تصریح کرد:دشمنان بدانند تا وقتی تفکر بسیحی در این انقلاب است هیچ تهدیدی علیه این کشور عملی نخواهد شد.
مصباح نژاد در ادامه  به هفته وقف اشاره داشت و گفت :فرهنگ وقف در استان ما ضعیف است و باید این فرهنگ گسترده شود و بدانیم که عرصه وقف گستره اش بسیار زیاد ست.  
وی در ادامه به پیاده روی بزرگ اربعین اشاره داشت و افزود:این حرکت پیاده روی اربعین یک حرکت بزرگ  در جهان اسلام است که باید بیشتر برای توسعه و ترویج ان تلاش کرد و از همه دست اندرکاران این حرکت بزرک باید تقدیر شود 

لزوم ورود مجلس و دولت به مسئله گرفتن عوارض از زائران اربعین
وی با انتقاد از برخی کم کاریها در پیاده روی اربعین گفت:دولت و مجلس باید پیشرو در جهت توسعه این حرکت بزرک باشند و نگذارند برخی در جلوی این حرکت بزرگ سنگ اندازی کنند که نشانه ان گرفتن عوارض در مناطق ازاد از زائران اربعین بود که این موضوع به هیچ وجه صحیح نیست‌.

انتهای پیام/ر

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس