تازه های سایت

پربازدیدها

27. آبان 1396 - 14:45
بهشتی با بیان اینکه بودجه متوازن و ضریب 550هزار استان را انجام داده ایم وامروز بودجه ای بر اساس ماده 180 سابق و یا متوازن جدید در سطح شهرستان بین دستگاههای شهرستانی اجرا خواهد شد،بیان کرد:قریب 19 میلیارد تومان را در در سر فصل ماده توازن بین دستگاههای اجرایی براساس معیار پروژه ها اختصاص خواهیم داد.

به گزارشسفیر دنا،عباس بهشتی روی در جلسه شورای برنامه شهرستان دنا با تسلیت ایام  آخر ماه صفر گفت: پیامبر اکرم اسلام نعمت خلائق بر روی زمین است که سالروز رحلت این پیامبر راستی ها برای مسلمان جهان بسیار حائز اهمت است.

وی با تقدیر از حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف مسئولان باید خدمت بی منت همراه با نشاط و امید در جامعه اسلامی باشد.

فرماندار دنا به برنامه های شورای اداری و کمیته های این شهرستان اشاره کرد و گفت : آخرین فصل از بودجه ای شهرستان با نظارت نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا با یک کار خرد جمعی به عنوان فصل کاری برگزار خواهد شد.

بهشتی با بیان اینکه بودجه متوازن و ضریب 550هزار استان را انجام داده ایم وامروز بودجه ای بر اساس ماده 180 سابق و یا متوازن جدید در سطح شهرستان بین دستگاههای شهرستانی اجرا خواهد شد،بیان کرد:قریب 19 میلیارد تومان را در در سر فصل ماده توازن بین دستگاههای اجرایی  براس معیار پروژه ها اختصاص خواهیم داد.

وی به تخصیص این پروژه ها بر اساس پروژه های تعریف شده قبلی اشاره کرد و گفت:با توجه به انباشت پروژه های عمرانی در سنوات گذشته و پروژه هایی که آنها اجرا شده، اولویت در این تخصیص  به پروژه هایی است که در گذشته شده و در حال اتمام  کارهای عمرانی هستند.

فرماندار دنا ابراز کرد:قانون تعلق گرفتن این پروژه ها باید به متوازن بودن آنها بین کانون های شهرستانی باشد و مهمترین بحث متوازن در تعبق این بودجه به ادارت شهرستانی در  حوزه آب ، کشاورزی، راه سازی ، عمران شهری خواهد بود.

بهشتی ادامه داد: در حوزه شهرستانی وپیگیری های  مستمری که انجام شده و خواست نماینده مردم در سطوح ملی باید گام موثری در توسعه شهرستان برداشته شود.

وی به خرد جمعی در حوزه مدیریت استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با همدلی وجود داشته در سطح مدیریت استان، نمایندگان و حتی مدیریت شهرستانی باید یک افق بلند را به مدیریت از بین حواشی در توسعه استان رقم بزنیم.

فرماندار دنا با پیدر رده اول قرار دادن این شهرستان به عنوان پایلوت قرار دادن شهرستان دنا در توسعه متوازن گفت:خوشبختانه در حال حاضر شهرستان دنا در حوزه درصد بیکاری ، ورزش و جونان از بیشتر حوزه ها جلو بوده  و  حتی در حوزه گاز و روستایی ردیف دوم استانی را به خود اختصاص داده است.

بهشتی ادامه داد: همچنین این شهرستان در ردیف آب شرب روستایی و شهری در رتبه اول قرار داشته  است.

وی تصریح کرد: بر اساس جاده سازهای صورت گرفته در متاطق روستایی این شهرستان تنها شهرستانی است که  در زمینه راه روستایی ازجلو است.

فرماندار  با بیان اینکه در حال حاضرزیر ساختها را عملیاتی کرده ایم و به دنبال توسعه آنها هستیم، گفت:رویکرد ما در شهرستان دنا رویکرد توسعه ای بوده و امید داریم با وریکرد متوازن و محرویت زدایی بتوانیم آنچیزی که حق این مردم است را اعلام وصول بکنیم.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس