تازه های سایت

پربازدیدها

27. آبان 1396 - 15:05
نماینده مردم استان در مجلس به کار جهادی مسئولان برای مردم و پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد وگفت:کسی که کار جهادی می کند نباید امروز از کسی بترسد.

 به گزارشسفیر دنا،غلامحمد زارعی در جلسه شورای برنامه با تسلیت ایام دهه اخر صفر گفت:امروز محبت اهل باعث شده است که ایران اسلامی و جهان تشییع سرآمد جهان باشد.

وی در ادام به توزیع اعتبارات ماده توازن در سطح شهرستان دنا اشاره کرد و گفت: بعد از توزیع اعتبارات استانی و اعتبار شاخص ها اعتبارات حوزه توازن در استان توزیع شده و امید داریم از این حدود 19 میلیارد تومان در حوزه دنا کاستی ها و مشکلات رفع شود.

نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا  در مورد اجرای این بودجه ها بین دستگاهها اشاره کرد و افزود: باید بدانیم چند درصد مبالغ نامه های توزیع شده و جایی که همکاری و جدیدیت وجود نداشته گفته شود تا با این مدیران برخورد شود.

زارعی با تأکید بر اینکه در حال حاضر از نیمه گذشته ایم و در سه ماه  فصل اعتبارات هستیم، بیان کرد: بایدزمان پروژه ها با  به جلو رود تا بتوان جوابگوی مردم بود.

وی با اشاره به این موضوع مردم باید اثرات روند خدمت گذاری را باید در اجرا ببینند،گفت: امروز باید با سرعت هرچه بیشتری خدمات نظام را ببینند هرچند که هنوز محرومیت در این استان وجود دارد و با توسعه فاصله زیادی است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس ادامه داد: اعتبار 19 میلیارد تومانی برای شهرستان همان ماده 180 قبل و توازن جدید  بوده که همراه با تخصیص است و بخشی از اعتبارات تخصیص یافته ونقد بوده و می توان به سمت نقد شدن به جلو برد.

زارعی با بیان این موضوع که این جلسات باید عملی شود و در سخن نباشد و توزیع اعتبارات باید به گونه ای باشد که به ثمر بنشیند و کار آن تحویل مردم شود، ابراز کرد:از مسئولین و به خصوص فرماندار می خواهیم اگر دستگاهی کوتاهی کرده و نتوانسته  کار خود را به جلو ببرد باید مورد سئوال قرار گیرد و در نمره ارزشیابی آنها لحاظ شود.

وی به لزوم توجه به پروژه های در حال اتمام در تخصیص این بودجه اشاره کرد و گفت: پروژه هایی در گذشته شروع شده و در مراحل نیمه تمام بوده که در حال حاضر باید با یک تمام بیشتر به جلو برود.

نماینده مردم استان در مجلس به کار جهادی مسئولان برای مردم و پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد وگفت:کسی که کار جهادی می کند نباید امروز از کسی بترسد.

زارعی با بیان اینکه کار جهادی برکت دارد و هیچ ایرادی بر آن وارد نیست، گفت:در حال حاضر 19میلیارد تومان توازن در مورد توسعه شهرستان لحاظ شده و یک تصویری از آینده این شهرستان را رقم خواهد زد.

وی ادامه داد: در آینده نباید روستایی را داشته باشیم که از نظر بهبود و بهسازی، آب وبرق، گاز توسعه نداشته باشد.

زارعی خاطر نشان کرد: اعتبارتی که امروز توزیع می شود باید به نمایندگان، فرمانداریها و مسئولان گفته شود که کجا کار صورت گرفته بتوانیم با توان بیشتری به کمک آن مجموعه بشتابیم.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس