تازه های سایت

پربازدیدها

27. آبان 1396 - 15:05
نماینده مردم استان در مجلس به کار جهادی مسئولان برای مردم و پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد وگفت:کسی که کار جهادی می کند نباید امروز از کسی بترسد.

 به گزارشسفیر دنا،غلامحمد زارعی در جلسه شورای برنامه با تسلیت ایام دهه اخر صفر گفت:امروز محبت اهل باعث شده است که ایران اسلامی و جهان تشییع سرآمد جهان باشد.

وی در ادام به توزیع اعتبارات ماده توازن در سطح شهرستان دنا اشاره کرد و گفت: بعد از توزیع اعتبارات استانی و اعتبار شاخص ها اعتبارات حوزه توازن در استان توزیع شده و امید داریم از این حدود 19 میلیارد تومان در حوزه دنا کاستی ها و مشکلات رفع شود.

نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا  در مورد اجرای این بودجه ها بین دستگاهها اشاره کرد و افزود: باید بدانیم چند درصد مبالغ نامه های توزیع شده و جایی که همکاری و جدیدیت وجود نداشته گفته شود تا با این مدیران برخورد شود.

زارعی با تأکید بر اینکه در حال حاضر از نیمه گذشته ایم و در سه ماه  فصل اعتبارات هستیم، بیان کرد: بایدزمان پروژه ها با  به جلو رود تا بتوان جوابگوی مردم بود.

وی با اشاره به این موضوع مردم باید اثرات روند خدمت گذاری را باید در اجرا ببینند،گفت: امروز باید با سرعت هرچه بیشتری خدمات نظام را ببینند هرچند که هنوز محرومیت در این استان وجود دارد و با توسعه فاصله زیادی است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس ادامه داد: اعتبار 19 میلیارد تومانی برای شهرستان همان ماده 180 قبل و توازن جدید  بوده که همراه با تخصیص است و بخشی از اعتبارات تخصیص یافته ونقد بوده و می توان به سمت نقد شدن به جلو برد.

زارعی با بیان این موضوع که این جلسات باید عملی شود و در سخن نباشد و توزیع اعتبارات باید به گونه ای باشد که به ثمر بنشیند و کار آن تحویل مردم شود، ابراز کرد:از مسئولین و به خصوص فرماندار می خواهیم اگر دستگاهی کوتاهی کرده و نتوانسته  کار خود را به جلو ببرد باید مورد سئوال قرار گیرد و در نمره ارزشیابی آنها لحاظ شود.

وی به لزوم توجه به پروژه های در حال اتمام در تخصیص این بودجه اشاره کرد و گفت: پروژه هایی در گذشته شروع شده و در مراحل نیمه تمام بوده که در حال حاضر باید با یک تمام بیشتر به جلو برود.

نماینده مردم استان در مجلس به کار جهادی مسئولان برای مردم و پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد وگفت:کسی که کار جهادی می کند نباید امروز از کسی بترسد.

زارعی با بیان اینکه کار جهادی برکت دارد و هیچ ایرادی بر آن وارد نیست، گفت:در حال حاضر 19میلیارد تومان توازن در مورد توسعه شهرستان لحاظ شده و یک تصویری از آینده این شهرستان را رقم خواهد زد.

وی ادامه داد: در آینده نباید روستایی را داشته باشیم که از نظر بهبود و بهسازی، آب وبرق، گاز توسعه نداشته باشد.

زارعی خاطر نشان کرد: اعتبارتی که امروز توزیع می شود باید به نمایندگان، فرمانداریها و مسئولان گفته شود که کجا کار صورت گرفته بتوانیم با توان بیشتری به کمک آن مجموعه بشتابیم.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی