تازه های سایت

پربازدیدها

5. آذر 1396 - 10:25
صبح امروز با حضور مسئولان نظامی و انتظامی و سیاسی صبحگاه مشترک نیروهای بسیجی و مسلح در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش سفیر دنا،صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان دنا صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان دنا، فرمانده ناحیه شهرستان دنا، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دنا و جمعی از مسئولان و مدیران این شهرستان در شهر سی سخت برگزار شد.

سرهنگ پاسدار علی ستوده نیا در صبح گاه مشترک نیروی های مسلبح شهرستان دنا با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و  هفته وحدت گفت: بسیج ستاره درخشان انقلاب اسلامی است که هرکجا اراده کرده و وارد شده خدمات بزرگی را به این نظام و انقلاب و حتی جهان ارائه داده است.

وی با قدردانی از حضور بسیجیان در همه عرصه ها گفت: امروز پیروزی جبهه مقاومت بر داعش تکفیری نشان از عزت و قدرت بسیج بود .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا ابراز کرد: امروز حضور بسیجیان در صحنه ها حماسی  از جمله پنجم آذر ماه نشان از بزرگی، عزت و همیشه در صحنه بودن این تفکر والا در انقلاب اسلامی است.

ستوده به برنامه های هفته بسیج در شرستان اشاره کرد و افزود:در سالجاری 50برنامه در هفته بسیج در شهرستان اجرا شد.

وی به اعزام 280خواهر بسیجی به اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند این اردوها یک ضرورت است که باید نسل کنونی با این ایثارگری ها آشنا شوند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا به نصب تابلوهای تمثال شهدای شهرستان دنا در شهر سی سخت اشاره کرد و افزود: گزارش هفته بسیج افتتاح طرح و پروژه نیست بلکه گزارش 38 ساله ای از عزت خانواده های شهداء و ماداران شهداء است.

ستوده ابراز کرد: گزارش بسیج در قلب و خاطره و دیوار های خانه های امروز ماست که شهدا بزرگ این انقلاب آن را آفریده اند.

وی بسیج را باور به وصیت نامه های شهدا دانست و گفت: بسیج امروز گوش به فرمان رهبر انقلاب است و تا پای جان همچون سردارانی بزرگ و عزتمندی چون سردار سلیمانی قدم به قدم برای این انقلاب و عزت این اسلام خواهند جنگید.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا سردار سلمیانی را عزت جهان اسلام دانست و گفت: این بسیجی با اخلاص  و بزرگ نمادی از بسیج و بسیجی بودن در این انقلاب است.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس