تازه های سایت

پربازدیدها

9. آذر 1396 - 12:55
سرپرست آموزش و پروش شهرستان دنا گفت: مشکل مدرسه روستای گلچهر آباد سادات محمودی را در اسرع وقت مرتفع خواهیم کرد و ساماندهی امکانات این مدرسه را در دستور کار خود قرار داده ایم.

به گزارش سفیر دنا،این پایگاه خبری در گزارشی به وضعیت بغرنج مدرسه روستای گلچهرآباد سادات محمودی(اینجا) پرداخت که در این زمینه سرپرست آموزرش و پروش شهرستان دنا درواکنش به این خبر از ساماندهی و تجهیز این مدرسه خبر داد.

محمود حدادی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری با تأکید بر اینکه بیگانه ازاینگونه موضوعات نیستم  و درپی رفع اینگونه مشکلات خواهیم کوشید،گفت:مشکل این مدرسه سال گذشته هم از سوی آموزش و پروش  و ازهم از سوی معلم این مدرسه پیگیری شد و امکاناتی از قبیل شیشه برای این مدرسه از قبیل شیشه در سال گذشته خریداری شد که با کم کاری برخی از مسئولان در این روستا هنوز نصب نشده است.

وی با بیان اینکه مسئولان درقبال دانش آموزان وهم درقبال بیت المال مسئول هستند، بیان کرد: یکی از دلایل وضعیت بغرنج این مدرسه دوری این مدرسه از روستا بوده که باعث شده که چنین وضعیتی داشته باشند.

حدادی با بیان ایتکه در سال گذشته تمامی شیشه های مورد نیاز برای این مدرسه خریداری شد و حتی از جیب شخصی این وسایل را خریداری کردم، بیان کرد:نگهداری از بیت المال را در سال گذشته چندین بار به مسئولان این روستا و حتی معلم دانش آموزان این روستا گوشزد کردیم و تأکید کردیم اگر شخصی در پی ضربه زدن به  به وسایل بیت المال است باید مورد پیگر قانونی قرار گیرد.

وی ادامه داد:براساس معیارهای قانونی مسئول آموزش وپرورش ومسئولان ذیربط  باید درراستای توجه به دانش آموزان و بیت المال کوشا باشند و این یک وظیفه است.

سرپرست اموزش و پروش دنا با تأکید بر اینکه  در حال حاضر  نصب شیشه های این مدرسه درحال حاضر از سوی مسئولان این نهاد در حال پیگیری است،بیان کرد:تا پایان هفته جاری با پیگیرهای صورت گرفته شیشه های مدرسه گلچهر اباد سادات محمودی  نصب خواهد شد.

حدادی به سیستم های گرمایشی برای این مدرسه نیز اشاره کرد  گفت: سیستم های گرمایشی باید استاندارد های لازم را داشته باشند و سیستم گرمایشی ما در حال حاضر رادیاتور با سوخت نفت سفید بوده که این موضوع در زمزه وظایف اداره نوسازی مدارس است.

وی با بیان اینکه درزمینه تهیه سوخت مصرفی هیچگونه مشکلی وجود ندارد، بیان کرد: شرکت نفت در زمینه تهیه سوخت تماماً همکاری لازم را با این نهاد داشته و اگر از لحاظ بخاری مدرسه این روستا مشکلی وجود داشته باشد آنرا  نیز مرتفع خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس