تازه های سایت

12. آذر 1396 - 12:21
فرماندار شهرستان دنا گفت:با توجه به اهمیت ترویج سیره و آرمانهای امام راحل اولین ویژه برنامه ارتباطات مردم مسوولین و بیت امام راحل برای اولین بار در شهرستان دنا برگزار خواهد شد.

به گزارش سفیر دنا؛عباس بهشتی رو در اولین جلسه هم اندیشی ترویج اندیشه های امام راحل باتبین ارتباط مردم مسوولین وبیت امام گفت:این برنامه مهم که در راستای ترویج اندیشه های امام و ارتباط دوسویه مردم مسوولین و بیت امام راحل بوده قرار است برای اولین بار به عنوان پایلوت در شهرستان دنا به نمایندگی از استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شود.
وی با بیان اینکه امروز نیازمند هرچه بیشتر ترویج اندیشه ها وسیله سیره ای امام راحل در جامعه هستیم ابراز کرد:نگاه ما باید به گونه ای باشد که این اندیشه ها در راستای سیره ای امام راحل به جامعه تبیین شودو تحریفی در آن نباشد.
وی ادامه داد: ان چیزی که امروز مورد تایید بیت امام راحل خواهد بود این است که امام را برای همه بخواهیم و بدانیم این اندیشه ها پایان ناپذیر است.
فرماندارشهرستان دنا ابراز کرد:شهرستان دنا این آمادگی را دارد که در زمینه با کارهای منسجم و یک ید واحد و رویه منسجم در این زمینه عمل کند.
بهشتی ادامه داد:با توجه به آمایش سرزمینی و فرهنگ بزرگ این سرزمین باید با همین کلام اندیشه های امام را برای جامعه ترویج دهیم.
وی تصریح کرد:پیشنهادات ارایه شده در راستای این برنامه مهم و کشوری باید با تمام دقت و همیت اجرا شود.
فرماندار دنا تصریح کرد:امروز پیوند بین نسل اول با نسل چهارم و انتقال اندیشه های امام راحل و انقلاب باید با وحدت و انسجام بیشتری صورت گیرد که در این زمینه نقش مسئولان و معتمدین بیشتر از گذشته است‌.
بهشتی به ربط دادن برخی تفاسیر از سوی گروههای سیاسی اشاره کرد وادامه داد:تفاسیر سیاسی به حضرت امام بزرگترین ظلم به امام است.
وی گفت:جریانات سیاسی تقاسیری که امام راحل به نفع خود ربط میدهند را کنار بگذارند و این ظلم را به امام نکنند وما ازبیت امام راحل می خواهیم که دراین زمینه موضع گیری داشته باشند.
فرماندار شهرستان دنا خاطر نشان کرد:در این برنامه که با توجه به پیشنهادات مسولیت و معتمدین صورت خواهد گرفت دیدار از بیت امام؛اردوهای زیارتی با مزامین زیارت مقبره امام ؛دیدار با بیت امام و همچنین بازدید از خانه امام و حضور مسولین در بین مردم منظور شده است.
در ادامه این جلسه امام جمعه سی سخت با تبریک هفته وحدت و فرا رسیدن میلاد پیامبر مکرم اسلام گفت:امام خیمین) ره(یک حقیقت زنده برای جهان و تاریخ است.
حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد ادامه داد:اگر بخواهیم امام را به نیل کنونی نشان دهیم باید آرمانهای امام خمینی را بدانیم و انها را درک کنیم.
وی ابراز کرد: امروز برای رسیدن به آرمانهای امام باید با روح و اندیشه این موضوع را فهمید.
امام جمعه مرکز شهرستان دناصریح کرد:امام خمینی امروز یک فرد جهانی است و منش ایشان بسیار گسترده تر از این هاست.
مصباح نژاد به وجود برخی شبهه ها در جامعه اشاره کرد و گفت :امروز برخی شبهه ها وجود دارد که بازخوانی اندیشه های امروز می تواند دراین زمینه راهگشا باشد.
وی به انتخاب شدن شهرستان دنا برای برگزاری این برنامه مهم اشاره کرد وافزود:با توجه به ابنکه این شهرستان را امروز به عنوان شهرستانی پایلوت در این زمینه انتخاب کردند را باید مقدم بشماریم.
امام جمعه شهر سی سخت به سوالهای برخی جوانام انقلابی از بیت امام اشاره کرد وگفت:جوانان انقلابی امروز سوالاتی از بیت امام دارند که باید انها را درک کرد.
مصباح نژادابراز کرد:دشمنان داخلی ما آن کسانی بودند که مرگ بر اصل ولایت فقیه سردادند و به یادگار امام توهین کردند وگرنه گروههای سیاسی همه شاگرد امام بوده و نباید کسانی امروز فقط برای نشان دادن خود این گروههای سیاسی را دشمن داخلی بنامد.
امام جمعه سی سخت بیان کرد:امروز دنیا دهکده جهانی است و این ارتباطبین مردم مسوولین و بیت امام راخل باید دوسویه باشد و باید امروز سیره امام را ترویج دهیم و با روح خود آن را درک کنیم.
مصباح نژاد ادامه داد:امروز باید درد مردم و این جوانان را فهمید و این تعامل را باید دو سویه برگزار کنیم.
وی ادامه داد:بیت امام امروز موضع گیری خودش را در مورد سال ۸۸نشان داده و می بینیم که یادگار امام راحل سید علی خمینی چه مردانه این موضع گیریها را داشته و نقشه های دشمن را نقشه برآب کرده اند.
در ادامه این برنامه هم اندیشی ریس ارشاد شهرستان دنا به ترویج بیشتر آرمانهای امام راحل در جامعه تاکید کرد و گفت:زیرساخت ها الان مهیا است و باید از این موضوع به بهترین نحو ممکن بهره کافی را ببریم.
ناصری گفت:با توجه به انتخاب شدن شهرستان دنا به عنوان برگزار کننده این ویژه برنامه حفظ اندیشه ها و عملیاتی کردن نظریات در مورد بیت امام و ارتباط دوسویه با مردم و مسوولان بسیار مهم و تاثیر گذار است.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس