تازه های سایت

پربازدیدها

16. آذر 1396 - 11:30
فرماندار دنا گفت:امروز جنبش دانشجویی دست هیچ گروه سیاسی نیست و نخواهد بود و باید برای توسعه و حفظ آرمانهای انقلاب کوشا باشد و حاشیه ها را از خود دور کند.

به گزارش سفیردنا؛عباس بهشتی رو در دیدار دانشجویان دانشگاه پیام نور شهر سی سخت به مناسبت فرا رسیدن ۱۶آذر و روز دانشجو با تبریک هفته وحدت گفت:نگاه امروز جامعه به تفکر و قلم دانشجویان است‌.
وی با تبریک روز دانشجو به دانشجویان گفت:روز دانشجو روز مطالبه گری و انباشت تفکرات برای دنیای بهتر برای جامعه است.
فرماندار شهرستان دنا بیان داشت:بزرگترین ظلمی که به این روز شده است این است که به روز دانشجو فقط برای سخن گفتن در مورد آن اشاره می کنیم بلکه باید روایت تاریخی این روز را به دانشجویان منتقل کنیم.
بهشتی رو ادامه داد:امروز می طلبد جنبش های دانشجوبی آسیب ها و حرکت ها را به سمت أرمانها در روز دانشجو مطالبه گری کنند.
وی تصریح کرد:جنبش دانشجویی در ایران اسلامی سه فصل مختلف را سپری کرد که می توان اندیشه های جهانی را از ان جمله دانست.
فرماندار دنا بیان داشت:اندیشه برخواسته دین و مذهب و سیاست از انگیزه های مهم دانشجویی است که شهید چمران برای اولین بار با اسم جنبش مستقل دانشجویی ان را ثبت جهانی کرد.
بهشتی رو بیان داشت:جنبش دانشجویی امروز توانسته است  یک گفتار بین المللی که فرهنگ دانشجویی ایران اسلامی باید به دنبال مطالبه گری باشد را برای جهانیان به اثبات برساند.
وی با بیان اینکه مطالبه گری نقطه وحدت جنبش های دانشجویی است؛خاطر نشان کرد:انسجام با واقعیت و أرمان از مهمترین خصیصه های جنبش دانشجوی بوده که این نهاد را به سمت جلو برده است.
فرماندار دنا تصریح کرد:نگاه به توسعه در همه برند های سازمانی یک نگاه اصولی از جنبش های دانشجویی است ولی باید دانست که برخی مواقع نباید به انحراف رفت.
بهشتی رو ادامه داد:جنبش دانشجویی نشان داده است که متاثر از سیاست دولتها نبوده و مستقل کاردخودش را برای روحیه مطالبه گری طی کرده است‌.
وی ادامه داد:در جریان های عملیاتی جنبش دانشجویی همیشه سعی کرده در حال انعکاس باشد و متاثر از جریانهای سیاسی نیست.
فرماندار دنا بیام کرد:دانشگاه و دانشجو امروز باید مجموعه ای فکری و متاثر از اصالتی خاص برای ایران اسلامی باشد.
بهشتی رو ادامه داد:امروز سخن دانشجوی ما باید همان سخن جمهوری اسلامی ایران باشد و برای راهبرد خاص در منطقه حرکت کند.
وی خاطر نشان کرد:از اوایل انقلاب گروه لیبرال از دانشگاه ما برای پذیرش نکردن شعارانقلاب اسلامی ما جدا شدند و شعار امروز جنبش دانشجویی همراه با مردم برای نگه داری آرمان های این انقلاب است که نقطه قوت این جنبش محسوب‌می شود.
فرماندار دنا بیان کرد:امروز جنبش دانشجویی دست هیچ گروه سیاسی نیست و نخواهد بود و باید برای توسعه و حفظ آرمانهای انقلاب کوشا باشد و حاشیه ها را از خود دور کند.

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس