تازه های سایت

پربازدیدها

16. آذر 1396 - 12:33
فرماندار شهرستان دنا در پاسخ یکی دانشجویان برای توسعه اردوهای جهادی دانشجویی گفت:تمام قدرت و توان خود را برای این اردوها خواهیم گذاشت.

به گزارش سفیر دنا، در ادامه جلسه هم اندیشی دانشجویان به مناسبت ۱۶آذر فرماندار دنا پاسخگوی سوالات دانشجویان بود.
فرماندار دنا در پاسخ یکی دانشجویان برای توسعه اردوهای جهادی گفت:تمام قدرت و توان خود را برای این اردوها خواهیم گذاشت.
عباس بهشتی رو با بیان اینکه حتی برای برخی اردوهای جهادی ماشین فرمانداری را دراختیار این گروهها قرار داده ام بیان کرد:،رفع محرومیت هاازشهرستان وظیفه همه بوده  و نباید دراین زمینه کوتاهی کرد.
وی با بیان اینکه ارودهای جهادی یک کار عام المنفعه برخواسته از لسان مقام معظم رهبری است ودراین زمینه انحصار طلب نیستیم و کاری به گروههای سیاسی نداریم و برای جامعه و توسعه سخن های مقام معظم رهبری خواهیم گذاشت،گفت:برای توسعه اشتغال کاری به اشتغال دولتی نداریم و سعی کرده ایم با توجه به همان توسعه اقتصاد مقاومتی‌و نمایش میدانی کارها را به جلو ببریم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر رتبه اول در کاهش بیکاری هستیم بیان کرد:امروزدر بحث اشتغال ۵۰۰اشتغال را با سه بند اقتصاد مقاومتی درون زا فعال کرده ایم.
فرماندار دنا با بیان اینکه امروز باید به روستا زاده بودن خود افتخار کنیم؛بیان کرد:امروز توسعه صنعت بومی یک چرخ توسعه است و به اشتغال کمک کرده که این موضوع نیازمند دید وافر تری است.
بهشتی رو ادامه داد:دانشجویان در کلاس من اگر نمره می خواستند باید تلاش می کردند و اگر نمره صوری می خواستند دست خودشان بود.
وی در پاسخ یکی دیگر از دانشحویان در مورذ توسعه زیرساختها گفت:نیاز امروز دانشگاههای ما باید به زیرساختهای علمی جامعه باشد و به آن نگاه کنند و نباید دغدغه زیرساخت عمرانی در دانشگاه داشته باشند.
فرماندار دنا گفت:سخن امروز دانشجویان باید امروز توسعه باشد و سعی کنند توسعه را به زبان و  در عمل نشان دهند و امروز روحیه مطالبه گری برای جامعه داشته باشند.
بهشتی رو گفت:امروز این محرومیت کهنه استان در قسمتی باعث پیشرفت ما شده اما باید ان را از بین ببریم که در این زمینه باید وحدت داشت و در راستای ان کوشید.
فرماندار دنا به توسعه زیرساختهای سایت دانشگاه پیام نور سی سخت و دغدغه دانشجویان اشاره کرد و گفت:سایت دانشگاه پیام نور ما امروز باید توسعه یابد و به ان توجه کافی کرد.
بهشتی رو به توسعه روند های پژوهشی در دانشگاهها تصریح کرد:افتخار ما این است که استانداری پژوهش گر داریم که باعث شده که ادارت ما را پژوهش گر پروش دهد که باید قدر این موقعیت را دانست.
وی گفت:امروز دانشجویان ما باید در تحصیلات آکادامیک تمرین پژوهش بکنند.
فرماندار دنا ابراز کرد:به اساتید باید گفت نباید اجازه نمره را فقط برای قبول شدن داد بلکه باید دانشجویان ما علم محور باشند.
بهشتی رو ابراز کرد:امروز دانشگاههای ما باید در حوزه تخصص باشد و باید دانست که دانشجو همراه با علم و تخصص باید سیاست جامعه را بداند‌.
وی بیان داشت:مدیران امروزی ما باید متحرک باشند و حرکت انها برای جامعه باشد.
بهشتب به توسعه کارهای فرهنگی در جامعه اشاره کرد و افزود:در بحث کار فرهنگی ایده های جدیدی اورده ایم و حتی در برخی موارد مورد حمله برخی دوستان قرار گرفتیم.
وی ادامه داد:تنها فرمانداری بودم که ۱۵میلیارد ریال در زمینه کارهای فرهنگی بوجه اختصاص دادم.
ویدر پاسخ یکی از دانشجویان در مورد آسیب های اجتماعی گفت:در زمینه آسیب های اجتماعی کارهای زیادی انجام دادیم که باید برای انها بیشتر کوشید.
فرماندار دنا به مشاغل کاذب اشاره داست و افزود:شهرستان دنا دردبرهه ای پل ترانزیت برای مواد مخدر شده بود که قریب بالاتر از ۳۰۰نفر را با انها برخورد کردیم.
بهشتی رو ادامه داد:برخورد قهری بازدارنده است اما باید با روحیه بازدارندگی برخورد میدانی را به جلو ببریم.
وی در ادامه در پاسخ یکی از دانشجویان در مورد پدیده شوم خود کشی گفت:امروز مبارزه با پدیده شوم خودکشی را باید با کارهای علمی انجام داد و در راستای بازدارندگی ان کوشید.
بهشی رو تصریح کرد:اگر می خواهیم روی این زمینه کار کنیم باید اول از همه تربیت جامعه را مورد آنالیز قرار دهیم که نسبت به خود باید احساس مسولیت بکنیم که این فیلترها باید در همه حوزه ها از جمله دانشگاهها فعال شود.
وی ادامه داد:امروز باید روحیه امید را در جامعه رونق دهیم و محورهای بیشتر خود کشی ها مسولیت پذیری و عدم ان در حامعه است که باید دانشگاهیان در این زمینه با روس علمی و زیر ساختی وارد شوند.

برچسب‌ها: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس