تازه های سایت

پربازدیدها

17. آذر 1396 - 13:00
امام جمعه شهرستان دنا به توطه اسراییلی امریکایی دولت ترامپ برای قدس اشاره کرد و گفت:،این حرکت مخالف قواعد و مصوبات بین المللی است.

به گزارش سفیر دنا؛حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد در خطبه های نماز جمعه مرکز شهرستان دنا به نزول سوره توحید اشاره کرد و گفت:این سوره وقتی بر پیامبر مکرم نازل شد که مشرکان به شرک خود می پرداختند و به پیامبر می گفتند خداوند خود را معرفی کن که این سوره بر پیامبر نازل شد.

وی ادامه داد: سوره توحید نسبت و صفت خداوند است و اوصاف خداوند در آن ذکر شده است.

خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا در خطبه های دوم نماز دشمن شکن شهر سی سخت ابراز کرد:تقوا عامل احیای قلب و صفای دل و عامل نابودی شهوانیت است.

مصباح نژاد به توطه اسراییلی امریکایی دولت ترامپ برای قدس اشاره کرد و گفت:،این حرکت مخالف قواعد و مصوبات بین المللی است.

وی ابراز کرد:قدس به عنوان ناموس انبیا است و غصب ان تعرض به همه انبیا الهی و اعلام جنگ جدید علیه اسلام و باورهای همه موحدان است.

امام جمعه شهر سی سخت با محکوم کردن این توطه گفت:امریکا بعد از شکست های پیاپی در منطقه در به راه انداختن جنگ های نیابتی درسوریه یمن عراق امروز به این فکر افتاده که این توطه را درست کند.

وی ادامه داد:این کار نشانه عز و ناتوانی انها است و به فضل الهی با اتحاد جهان اسلام و ملت های اسلامی هرچه زودتر کار این غده سرطانی را یکسره خواهیم کرد.

امام جمعه سی سخت بیان کرد:اسراییل برای کل اسلام و بشریت خطر افرین است و اگر موفق شود نقشه نیل تا فرات را در اجرا خواهندکرد و نقشه انها احاطه بر کل زمین است.

مصباح نژاد با بیان اینکه امروز این جرسومه فساد و فرزند نامشروع امریکا به دنبال فتنه است؛گفت:امروز جهان اسلام باید این فتنه را نابود کند.

وی به برگزاری کنفرانس اسلامی در ایران اشاره مرد و گفت:این کنفرانس ضرورت داشت و برکت دارد و حضور ۵۰۰نخبه در این کنفرانس می تواند وحدت را بیشتر کند.

خطیب جمعه شهر سی سخت ادامه داد: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند ما خواهام صلح؛ برادری و اتحادیم و این را باید ان سران خود فروخته ای بدانند که امروز به دنبال تفرقه در جهان اسلام هستند.

مصباح نژاد بیان کرد:ایران اسلامی امروز در برابردشمنانی مانند امریکا و اسراییل و تروریست ایستاده و می ایستد‌.

وی بیان داشت:فرعون زمان همان امریکا و اسراییل است و می خواهند با فرقه جهان مورد هجوم و فتنه های خود قرار دهند‌.

امام جمعه شهر سی سخت با تقدیر از سخنان رییس جمهور محترم در این کنفرانس گفت:امروز اسلام متحد شده است که بایدقدر ان را دانست.

مصباح نژاد به شهادت شهید محراب شهید دستغیب اشاره کرد و افزود:همانگونه که امام راحل فرمودند دستغیب معلم اخلاق و استادی بزرگ در این انقلاب بود.

وی افزود:،شهید دستغیب فردی بزرگ درانقلاب بود که در برابر فتنه هایی همچون بنی صدر ایستاد.

‌ خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا به فرمان امام راحل برای تاسیس شورای فرهنگی انقلاب اشاره کرد و گفت:این شورا اتاق فکرانقلاب است.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس