تازه های سایت

پربازدیدها

19. آذر 1396 - 11:08
طی حکمی از سمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد سید دارا دادفر سکان جدید جمعیت هلال احمر شهرستان دنا را بدست گرفت.

به گزارش سفیر دنا؛صبح امروز با حضور مسوولان استانی و شهرستانی مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و پیشین جمعیت هلال احمر شهرستان دنا برگزار شد.

عباس بهشتی رو فرماندار دنا در این مراسم تکریم و معارفه که با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد ؛امام جمعه مرکز شهرستان دنا و جمعی از مدیران شهرستانی برگزار شد؛گفت:هلال احمر یک نهاد انسان دوستانه است که در راستای کمک رسانی به همه در راستای شعارهای انسان دوستانه عمل می کند.

وی با تبریک ایام هفته وحدت گفت:هفته وحدت هفته دوستی و نزدیکی هرچه بیشتر دولت های مسلمان است که باید ان را گرامی داشت.

فرماندار دنا با تقدیر از خدمتگزاران هلال احمر گفت:شهیدانی در این نهاد انسان دوستانه بودند که راه آنان ادامه خواهد یافت.

بهشتی رو امداد گر را بالاترین خدمت در جمعیت هلال احمر دانست و گفت:این نام یک نام جاویدان است که الگوی برای جامعه جهانی خواهد شد.

وی تصریح کرد:جمعیت هلال احمر یک فرصت است برای خدمت گذاری به جامعه هدف که باید قدر آن را دانست.

فرماندار دنا با تقدیراز زحمات مسعودوکیلی مدیر پیشین جمعیت هلال احمر دنا گفت:یکی از خصیصه های بارز اقای وکیلی صداقت وی در رفتار و کردار بود که قدر دان این عزیز هستیم.

بهشتی رو تخصص در مدیریت کاری را یکی از ویژگیهای وکیلی دانست و افزود:حوزه اجتماعی تخصصی و میدانی از نشانه های بارز یک مدیر توانمند است که وکیلی به عنوان یک مدیر توانمند از این تخصص ها برخوردار بود.

فرماندار دنا با تبریک انتصاب دادفر به عنوان مدیریت جدید جمعیت هلال احمر شهرستان دنا گفت:حضور در میدان و چالش ها از مهمترین وظایف هلال احمر است.

بهشتی رو ادامه داد:باید خدمات مدیر پیشین را قدر بدانیم و از مدیریت وی در دیگر مدیریت ها الگو بگیریم.

وی تصریح کرد:چالش های بین بخشی واداری باید به تعامل تبدیل شود و هلال احمر به عنوان یک وزنه می تواند خدمات ارزنده ای در این قسمت داشته باشد.

فرماندار دنا با اشاره به این موضوع که نبود وکیلی برای این شهرستان بسیار سنگین است؛بیان کرد:حضور وکیلی در معاونت جدید هلال احمر استان یک الگو برای دیگر بزرگواران این نهاد انسان دوستانه خواهد شد.

بهشتی ادامه داد:شایسته سالاری و مدیران متعهد نشانه عمق نگاه یک مدیر است که در این زمینه هم انتصاب وکیلی به سمت معاونت امداد و نجات هلال احمر استان و اقای دادفر به عنوان ریس جدید هلال احمر شهرستان دنا را به فال نیک می گیریم.

وی با بیان اینکه این سمت ها و پست یک فرصت در این انقلاب مردمی است؛گفت: خصلت های انسانی و اخلاقی در جمعیت هلال احمر باید الگوی درجهان شود.

فرماندار دنا به انتصاب دادفر به عنوان ریس جدید هلال احمر دنا اشاره کرد چ افزود:یکی از خبرهای خوب برای این شهرستان انتصاب دادفر بود که نشان ازتوانمندی وی است.

بهشتی رو بیان کرد:خدمت رسانی در این نظام عشق می خواهد و باید با تمام توان به این مردم خدمت کرد.

لازم به ذکر است طی حکمی از سوی جهانبین مدیر عامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد وکیلی مدیر پیشین جمعیت هلال احمر ددنا را به سمت معاونت امداد و نجات هلال احمر استان منصوب شد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

سخنرانی استاد رائفی پور در یاسوج برگزار می شود+زمان و مکان http://jebhefarhangikb.ir/?p=940
صبح زاگرس