تازه های سایت

پربازدیدها

19. آذر 1396 - 12:42
مراسم تکریم و معارفه روسای جدید جمعیت هلال احمر شهرستان دنا در حالی در فضای دوستانه برگزار شد که با حاشیه های جالبی همراه بود.

به گزارش سفیر دنا؛با حضور مدیر عامل جمعیت هلا احمر کهگیلویه وبویراحمد و فرماندار دنا  سید دارا دادفر به عنوان مدیر جدید بخش هلال احمر دنا منصوب و از زحمات مسعود وکیلی مدیر ژیشین این نهاد تقدیر به عمل آمد.

امان الله جهانبین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در مراسم با تقدیر از حمایت مسوولان به این نهاد  به خصوص در زمینه زلزله کرمانشاه گفت:هرچند این زلزله بسیار باعث آزار خاطر مردم و مسئولان شد اما کمک های امدادی و مردمی مردم بسیج؛ سپاه؛ ارتش و حتی جمعیت هلال نشان از حس نوعدوستی و وحدت کردم رانشان داد.

وی اعتماد مردمی را یکی از نشانه های اعتماد به نفس  نیروهای هلال احمر برای خدمت بهتر دانست و افزود:لطف مردم و مسوولان خدمت را برای این نهاد دو چندان خواهد کرد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با تقدیر از زحمات وکیلی  درمنصب مدیریت هلال احمر شهرستان دنا ابراز کرد:معاونت امداد و نجات هلال احمر استان کسی را می خواهد که با حادثه و سوانح اشنا باشد که در این زمینه فردی  کارآمد و پای کار به نام  اقای وکیلی را بهترین گزینه دانستیم.
وی با بیان اینکه خود را یک امداد گر می دانم ؛تصریح کرد:برای بهره بردن از نیروهای بومی و بر اساس تخصص وافر اقای دادفر که شخصی از بدنه خود هلال احمر را به سمت بخش هلال احمر دنا منصوب کردیم که در زمینه مدیریت ها نشان داده است فردی پای کار است.


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به همکاری مسئولان برای احداث یک اردوگاه امداد و نجات و همچنین پد فرود بالگرد در شهرستان دنا اشاره کرد و گفت:مسوولان به خاطر وضعیت و موقعیت توپوگرافی این شهرستان با این نهاد همکاری وافری داشته باشند تا این دو پروژه حیاتی در این شهرستان احداث شود.
جهانبین به وضعیت این شهرستان در زمینه کمک رسانی به مردم اشاره کرد و گفت:با توجه به موقعیت توپوگرافی این شهرستان خواهان همکاری وافر مسولان به نهاد انسان بشردوستانه هستیم.

در ادامه این مراسم کیانوش صیادی مسئول هیئت اجرایی هلاال احمر شهرستان دنابا تقدیر از زحمات وکیلی به عنوان مدیر پیشین جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهادی مردمی و بشر دوستانه جای سیاسی کاری نیست.

وی با بیان اینکه در این چند مدت که وکیلی منصب دار این نهاد بودند خدمات ارزنده ای از وی شاهد بودیم:بیان کرد:دادفراز نیروهای بومی همین شهرستان و از کارکنان مخلص هلال احمر است و می داند که نباید اجازه سیاسی کاری به برخی از آقایان در این نهاد را بدهد.

صیادی به احداث پد فرود بالگرد در شهرستان دنا نیز اشاره کرد وگفت: با توجه به موقعیت خاص و کوهستانی این شهرستان و هم چنین شهر سی سخت احداث این پروژه حیاتی است.

در پایان این مراسم مسعود وکیلی مدیر پیشین هلال احمر دنا با تقدیر از زحمات مسئولان وبویژه روسای جمهور پیشین و فعلی گفت: در ابتدای حضور در این شهرستان بیشتر از اینکه بدنبال خدمات باشیم به دنبال کرایه ساختمان استیجاری این نهاد بودیم که با کمک روسای جمهورو مدیران سابق اجرایی استان توانستیم یک ساختمان درخور شأن برای این نهاد در شهرستان دنا احداث کنیم.

وی به احداث اردوگاه امداد و نجات در شهر سی سخت و پد فرود بالگرد نیز اشاره کرد و افزود: زلزله کرمانشاه همه چیز را بر مسئولان عیان کرد و با توجه به زلزله خیز بودن این منطقه احداث این پروژه بسیار حیاتی است و باید هرچه سریعتر احداث شود.

معاون جدید امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان ابراز کرد:مسئولان باید به کمک مردم بشتابند وبرای حفاظت و حراست از جان آنان از هیچ کوششثی دریغ نکنند.

 

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس