تازه های سایت

پربازدیدها

21. آذر 1396 - 11:40
طی حکمی از سوی آرش کردی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در مسوولیت خود ابقاء شد.

به گزارش سفیر دنابه نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، «داوود راهزادی» مدیرعامل کنونی شرکت توزیع نیروی برق این استان طی حکمی به شماره ۹۲/۲۴۴/۹۸۵ به تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۷ که به امضای « آرش کردی» رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر رسیده برای دومین بار در این مسوولیت منصوب شد.

در بخشی از متن حکم تمدیدی مهندس داود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد آورده شده:‌

جناب آقای داوود راهزادی

باسلام،

پیروجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۱۵/۸/۹۶ شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد و انتخاب این شرکت به عنوان عضو حقوقی هیات مدیره شرکت مذکور، در اجرای ماده ” ۱۱۰ ” اصلاحیه قانون تجارت، جنابعالی به عنوان نماینده شرکت مادرتخصصی توانیر در هیات مدیره شرکت مذکور جهت اجرای وظایف مدیریتی با رعایت مصوبه شماره ۳۲۵/۱۱ مورخ ۱۱/۱۱/۸۵ هیات مدیره شرکت توانیر (تصویر پیوست) تعیین می‌شوید.

گفتنی است بر اساس مصوبه هیئت مدیره شرکت، راهزادی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش کبنا، نکته‌ای که باید به آن اشار کرد این است که آیا ابقای داود راهزادی در شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی و بعد از ارزیابی‌های علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است و یا اینکه این ابقا تنها در مجموعه شرکت برق اتفاق افتاده نه در سیکل سیاسی و اداری استان.

مسئله‌ای که در روزهای آینده روشن‌ خواهد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

ضعیف ترین مدیر حال حاضر استان میباشد،مدیری که نمیتونه زندگی شخصی خودشو جمع کنه،و زنش ازش طلاق گرفته،چطور میتونه یه استان رو مدیریت کنه
صبح زاگرس