تازه های سایت

پربازدیدها

23. آذر 1396 - 20:51
جلسه ایتفاهمنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با سازمان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و نشست مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش سفیر دنا؛جلسه ای در خصوص تفاهمنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با سازمان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و نشست مسئولین استانی جهت اجرای مفاد تفاهم نامه فوق الذکر با حضور مسئولین آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دنا و فرماندهان نیروی نظامی و انتظامی در شهرستان دنا در دفتر رئیس آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برگزار گردید.

منوچهر حسن زاده رئیس آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، ضمن خیر مقدم به حاضرین در خصوص رسالت آموزش فنی و حرفه ای و آموزش های مهارتی در دو بخش دولتی و خصوصی اشاره نمود.

وی افزود بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکیدات ایشان مبنی بر آموزش و یادگیری نیروهای مسلح در یکی از رشته های فنی و حرفه ای گفت: آموزش فنی و حرفه ای آماده هر نوع همکاری با نیرو های مسلح در زمینه آموزش های مهارتی می باشد.

در ادامه سرهنگ ستوده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا  ضمن قدر دانی از اداره آموزش فنی و حرفه ای اظهار کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال جوانان و فراگیر بودن آموزش های فنی و حرفه ای و با توجه به این که مهم ترین ویژگی یک جوان، سربازی ، اشتغال و کار است  و یک جوان پس از دو سال سربازی باید وارد بازار کار شود ؛ لذا این آموزش ها کاربردی خواهند بود. و با توجه به فراگیر بودن آموزش های فنی و حرفه ای آماده هر گونه همکاری با فنی و حرفه ای هستیم.

سرگرد دلاوریان جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دنا نیز در این خصوص گفت: هدف از تشکیل این جلسه بحث اشتغال زایی است و سربازان همانند دیگر اقشار جامعه نیازمند تخصص  و مهارت هستند.

در پایان جلسه حاضرین از کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای بازدید نمودند.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس