تازه های سایت

پربازدیدها

29. آذر 1396 - 8:41
جلسه شورای اداری شهرستان دنا در حالی برگزار شد که برخی از مدیران این شهرستان به انتقاد از همدیگر پرداختند.

به گزارش سفیر دنا؛شورای اداری شهرستان دنا صبح امروز با حضور اعضای این شورا با حضور فرماندار و مدیران اجرایی این شهرستان در ساختمان فرمانداری دنا برگزار شد.

از نکات جالب این جلسه را می توان  اتمام حجت دوباره فرماندار دنا با مدیران پروازی این شهرستان دانست.بهشتی رو با اتمام حجت با این مدیران پروازی گفت: اگر مدیران این موضوع را برای خود لحاظ نکنند باید از این شهرستان خداحافظی کنند.

وی همچنین با انتقاد از حضور نیافتن برخی مدیران در جلسه گفت: مدیرانی که نمی خواهند بنا به دلایلی از جمله در این جلسه حضور داشته باشند باید نامه به فرماندار بزنند و وی را در این زمینه مطلع کنند نه اینکه معاوننین خود را به جلسه بفرستند.

جدال لفظی عضو شورای شهر سی سخت و رئیس اداره راه و شهرسازی

در ادامه این جلسه می توان به جدال لفظی دو تن از مدیران را اشاره کرد،پرندوار نایب رئیس شورای شهر سی سخت که دل پری از برخی از مدیران اجرایی این شهرستان از جمله مدیر راه وشهر سازی داشت با انتقاد از رویه این نهاد گفت: متأسفانه می بینیم که در بیشتر راههای این شهرستان خدمات به خوبی اجرا نمی شود و هر روز شاهد تصادفات بیشمار هستیم.

وی ادامه داد: به عنوان مثال دیدم که در روزهای گذشته و در پیچ منتهی به پُل کُلو شهر سی سخت به دلیل غیر استاندارد بودن این جاده یک  تصادف صورت گرفته و خودرو مذکور به دلیل نبود جاده دسترسی مناسب به ته دره سقوط کرده است.

نایب رئیس شورای شهر سی سخت با انتقاد از اسفالت نبودن برخی جاده های روستایی گفت: ما گلایه مندی از مدیری نداریم اما در همین نزدیکی شهر سی سخت به عنوان مرکز شهرستام روستاهایی وجود دارد که هنوز آسفالت نشده اند.

پرندوار به برخی دیگر از جاده های مواصلاتی شهر سی سخت اشاره کرد و گفت: حتی جاده کریک سی سخت که باید زودتر از اینها به بهره برداری می رسید هنوز نیمه کار رها شده و کسی نیست که جوابگو باشد.

وی در ادامه با تبریک به آذر فر رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دنا به عنوان رئیس آینده کشاورزی استان ابراز کرد: اینجا از آقای آذر فر تقدیر می کنیم ولی انتقاداتی نیز داریم.

نایب رئیس شورای شهر سی سخت، بیان کرد: امروز همه می دانیم که جنگ آینده جنگ آب است واگر روزی آب در دنا فراوان بود اما امروز آبی وجود ندارد.

پرندوار ادامه داد: آقای آذر فر خدمات خوب و ارزنده ای را برای این شهرستان انجام داده، امروز باید به فکر باغداران دنا نشین باشد که محصول آنها به فروش برسد، اما می بینیم این باغداران نه آب برای باغات دارند و نه محلی برای فروش محصولاتشان  و به ناچار دست به قطع درختان خود می زنند.

وی با بیان اینکه باید فکری برای ابیاری قطره ای باغات این شهرستان بکنیم، افزود: امروز برخی از باغات شهرستان دنا در بلاتکلفی به سر می برد و مردم مانده اند که تغییر کاربری دهندو با همان باغ خود را حفظ کنند.

در ادامه این جلسه مرادیان رئیس راه و شهرسازی دنا که سخنان پرندوار به مزاقش خوشا نیامده بود، بیان کرد: از مسئولان بویژه نائب رئیبس شورای شهر سی سخت انتظار داریم در محدود هسرزمینی خودش اظهار نظر کنند.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر سی سخت همیشه مارا مورد لطف خود قرار می دهند و به به باد انتقاد می گیردند، بیان کرد: ما هم قبول داریم که جاده سی سخت از ایمنی لازم بر خودار نیست، اما نمی توانیم جاده ای را که در محدوده ما نیست تعریض کنیم.

رئیس راه و شهرسازی دنا به احداث پل شهید نجفی حد فاصل دشت بازار تا دهانه دوم پل کلو اشاره کرد و گفت: اگر یک پیج چند درجه در ورودی سی سخت وجود دارد برای همین پل پیاد شده هرچند که با این تفکرات این پل اجرایی نخواهد شد.

مرادیان به جاده کریک سی سخت اشاره کرد وگفت: موضوع  ادامه فعالیت عمرانی جاده کریک سی سخت در دستور کار ماست و می دانیم که معارضاتی وجود دارد و حتی پیمانکار پروژه که یکی از پیمانکاران قدیمی اداره راه بوده گفته است که دیگر نمی تواند ابن جاده را برای برخی معارضات و تفکرات ادامه دهد.

رئیبس جهاد کشاورزی دنا در ادامه در پاسخ نایب رئیس شورای شهر سی سخت به قطرهی ی کردن باغات شهرستان دنا اشاره کرد و گفت: هماتگونه که آقای پرنداور فرمودند امروز جنگ آب است ،اما همانگونه که می دانید در اولل حضور حقیر در این نهاد فقط منطقه بندان سی سخت آبیاری قطراه ای داشت.

آذر فر با بیان اینکه در حال حاضر همه نقاط شهر سی سخت و بیشتر روستاهای اقماری آبیاری قطره ای شده اند، تصریح کرد: امروز باید نوع و شیوه صنعتی شدن آب قطره ای را به مردم نشان دهیم و شیوه های سنتی دیگر منسوخ شده و دلیل همین بی ‌ابی استفاده ناصحیح از اب است.

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس