تازه های سایت

5. دى 1396 - 14:27
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دناگفت: با توجه به فرا رسیدن هفته ایمنی در برابر زلزله ،توان نیروهای امدادی به نمایش گذاشته خواهد شد تا بدین ترتیب آمادگی‌ها در برابر حوادث احتمالی حفظ شود.

به گزارش سفیر دنا؛سید دارا دادفر به مانور "ایمنی در برابر زلزله" با هدف آماده‌سازی در هنگام وقوع زلزله در شهر سی سخت خبر داد و گفت:در این مانور 4تیم گروه امدادی از هلال احمر شهرستان و تمامی ادارت برای مقابله با هرگونه سوانح در مواقع زلزله شرکت خواهند کرد.

وی هدف از این  مانور توان نیروهای امدادی و ادارت در برابر زلزله دانست و افزود: در مانور ایمنی در برابر زلزله، توان نیروهای امدادی به نمایش گذاشته شد تا بدین ترتیب آمادگی‌ها در برابر حوادث احتمالی حفظ شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا هدف اصلی مانور ایمنی در برابر زلزله را کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله به وسیله ارتقا فرهنگ ایمنی و ایجاد آمادگی برای واکنش‌های سریع در برابر زلزله و افزایش سطح آگاهی با پدیده های طبیعی دانست  بیان کرد:این مانور با توجه  هفته ستاد بحران و حتی پیشگیری از خطرات احتمالی برگزار خواهد شد.

دادفر با اشاره به اغاز هفته ایمنی در برابر زلزله گفت: این هفته از پنج دی ماه اغاز و تا 11 دی ماه ادامه  دارد و برگزاری مانور زلزله نیز در همین راستا است که انتظار می رود دستگاه های مرتبط همکاری لازم را داشته باشند.

وی گفت: این مانور روزچهار شنبه رأس ساعت 9صبح در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار خواهد شد.

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس