تازه های سایت

پربازدیدها

7. دى 1396 - 11:37
جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت شهرستان دنا نهم دیماه رابهار انقلاب دانست و گفت:مردم در این روز برای پاسداری از حرمت های عاشورا ،فرهنگ بزرگ انقلاب، ولایت فقیه وارمانها به میدان آمدند و جواب دندان شکنی به دشمنان و فتنه گران دادند.

به گزارش سفیر دنا؛سرگرد پاسدار باقر پسنده  در مراسم شورای هماهنگی 9دیماهبا گرامیداشت یاد و خاطره این حماسه در تاریخ انقلاب اسلامی گفت:۹دیماه انقلاب دوم مردم ایران اسلامی و بصیرت افزای برای پاسداری از ارزشها بود.
وی این روز را بهار انقلاب دانست و گفت:مردم در این روز برای پاسداری از حرمت های عاشورا ،فرهنگ بزرگ انقلاب ولایت فقیه وارمانها به میدان آمدند و جواب دندان شکنی به دشمنان و فتنه گران دادند.
جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت دنا به فتنه های جدید دشمن در زمینه رفع حصر سران فتنه اشاره داشت و افزود:متأسفانه امروز برخی دانسته یا ندانسته بر طبل نفاق درجامعه می گوبند و با بازگو کردن رفع حصر سران فتنه به دنبال فتنه های دیگری هستند.
پسنده خاطر نشان کرد: امروز امت اسلامی و سربازان غیور این سرزمین در برابر هرگونه تهدیدی از سوی دشمن جانانه خواهند ایستاد و در برابر تهدید آنان ما هم تهدید می کنیم و جواب هرگونه تعرضی را محکم و استوار خواهیم داد.
وی به مسله فلسطین وقدس اشاره کرد و گفت:این مایه شرمساری است که امروز عده ای در مجلس شورای اسلامی به لایحه دو فوریتی قدس به عنوان پایتخت فلسطین رای منفی می دهند.
جانشین فرماندهی بسیج شهرستان دنا این موضوع را یک فتنه در بین خواص دانست و افزود:دشمن می کوشئ که با نفاق و توطئه بین خواص تفرقه را بین جامعه بگستراند و موضوعاتی از قبیل رأی منفی تعداد اندکی از نمایندکگان به این لایحه نشان از این موضوع دارد
پسنده سپاه پاسداران و مردم با بصیر انقلاب اسلامی را حافظ ارمانهای انقلاب دانست و افزود:سپاه پاسداران به همراه مسئولان و مردم با بصیر ایران اسلامی درهمه صحنه های انقلاب حضور داشته و نخواهد گذاشت که توطئه ها و فتنه ای دشمن تاثیری بر امنیت و ارمانهای این انقلاب بگذارد.

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس