تازه های سایت

پربازدیدها

7. دى 1396 - 12:44
بازرس ویژه سازمان مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور گفت:با بررسی های صورت گرفته شهرستان دنا درامرمبارزه با پدیده شوم مواد مخدر بعنوان شهرستان پیشتاز شناخته شد.

به گزارش سفیر دنا؛جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر به ریاست بهشتی فرماندار و با حضور ربیعی زاده بازرس مواد مخدر کشور،رضایی دبیرستاد مواد مخدراستان ،دیگر رؤسای ادارات مرتبط در سالن جلسات فرمانداری تشکیل

عباس بهشتی رو به ضعیت توپوگرافی شهرستان دنا اشاره کرد و گفت:شهرستان دنا بعنوان کریدر جنوب به شمال و قرار گرفتن در جاده ترانزیتی تاکنون برنامه ریزیهای اساسی در امر مبارزه با این پدیده خانمانسوز انجام داده است.

 وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید رویکرد مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد، اجتماعی نمودن آن است، اظهار کرد: خوشبختانه در بدنه ادارات سطح شهرستان کارشناسان متخصص و توانمندی وجود دارند که توانسته اند در اجرای این برنامه ها به شکل بهتری انجام وظیفه کنند و تاکنون با همکاری و همدلی مدیرات دستگاهها توانسته ایم خدماتی در راستای ساماندهی  و مبارزه با این پدیده شوم و خانمانسوز داشته باشیم.

فرماندار دنا ادامه داد: خوشبختانه در برنامه ریزیهای صورت گرفته در سطح شهرستان و بخش پاتاوه و مرکزی  دستگاهها و ادارات سطح شهرستان همچون نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، بهزیستی، شهرداری، دانشگاهها، همچنین سازمانهای مردم نهاد، هنرمندان و ... نقش بسیار مضاعفی در این زمینه صورت گرفته  که از جمله این اقدامات را می توان به برگزاری کارگاههای متعدد آموزشی ، میزگردها، مسابقات ورزشی، با موضوع آسیب های اجتماعی و مواد مخدر دانست.

بهشتی رو به نقش و اهمیتی که رسانه ها می توانند در اطلاع رسانی و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی ایفا کنند،اشاره داشت و افزود: تمامی ادارات را موظف نمودیم که از طریق روابط عمومی های خود، همکاریهای لازم را با رسانه های سطح شهرستان داشته باشند تا بتوانیم از نقش بسیار مهم آنها در کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان دنا استفاده کنیم.

همچنین در این جلسه ربیعی زاده بازرس ویژه مواد مخدر کشوربا تشکر از فرماندار دنا گفت: خوشبختانه با بررسیهای صورت گرفته شهرستان دنا با مدیریت فرماندار محترم و دیگر دستگاهای اجرایی توانسته با برنامه ریزهای اساسی در امرمبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با همکاری و مشارکت دستگاههای عضو ستاد برداشته، هم اکنون بعنوان شهرستان پیشتاز در مسئله مبارزه با پدید وم مواد مخدر شناخته شود.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس