تازه های سایت

10. دى 1396 - 11:33
بعد از سالها مشقت و درد رنج بیماری، پاهای شاهین یوسف خواه نو جوانان همیشه امید وار و معلول دنا نشین زیر تیغ جراحان خواهد رفت.

به گزارش سفیر دنا؛شاهین یوسف وند، پسر بچه 14 ساله دنا نشین که از بدو تولد بخاطر بیماری نادر عضلاتی ارتوپدی زانوهایش بر خلاف سیستم آنوتومی بدنش چرخش پیداکرده و امروز از این درد لاعلاج لام تا کام با کسی چیزی نمی گوید.

شاهین یوسف وند اهل روستای کریک است و علاج پاهایش که بیماری نادر در بین جامعه است باعث شده که او را از دیگر دوستانش متمایز کند و در رویاهای کودکانه اش با حسرت به بازی کردن دوستان بنگرد و در کلام هایش با خنده به مادرش می گوید مادر درست است نمی توانم با  رفقایم بدوم اما نشستم و با امیدواری نگاهشان کردم.

این قسمت کوچکی از زندگی شاهین یوسف خواه(اینجا)، نوجوان معلولین دنا با معلولیتی شگفت انگیز در دنیا بود که از سوی این پایگاه خبری به تمام نقاط انعکاس داده شد .

بعد از انعکاس این خبری از سوی رسانه های استانی و حتی کشوری و پیگیری این سایت خبری و همچنین وعده های فرماندار شهرستان دنا ، یک تیم پزشکی در تهران ، حاضر به معاینه و حتی عمل پاهای شاهین یوسف خواه شد.

بنا بر آخرین روند پگیریها، کارهای ویزیت و درمان شاهین یوسف خواه از سوی پزشک معالج به انجام رسیده و فرماندار شهرستان دنا ،طبق وعده های قبلی خود،آماده اعزام این نوجوان به تهران است تا لااقل بتوان با این کار عام المنفعه بذر شادی را بر چهره خانواده این نوجوانان بنشاند.

این پایگاه خبری به نوبه خود از تمامی کسانی که در جهت شاد کردن دل خانواده این نوجوان همکاری لازم را داشتند و حتی فرماندار دنا که شخصاً به دیدار خانواده این نوجوان رفت کمال تشکر و قدردانی را دارد.

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس