تازه های سایت

پربازدیدها

13. دى 1396 - 11:34
امام جمعه موقت شهر سی سخت با محکوم کردن حرکت عده ای سود جود و فتنه گر در بر هم زدن نظم عمومی و امنیت کشور در چند روز اخیر گفت:کسانی که امروز به خیابانها آمدند و دست به اغتشاش زدنند،اموال عمومی واماکن مذهی را به آتش کشیدند حسابشان با مردم زجر کشده ای که برای امرارو معاش فریاد می زنند جداست.

به گزارش سفیر دنا؛حجت الاسلام مجتبی رضوانی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری با محکوم کردن اغشاشات اخیر و صدمات فتنه گران به اموال عمومی و مردم گفت:اتفاقاتی که امروز در کشور ما افتاده اعتراض به گرانی، رکود و بیکار جوانان این مروز  وبوم بود که با بی بصیرتی یک عده خود فروخته به چالش کشیده شد و دشمنان قسم خورده این نظام را شاد کرد.

دست سرویس های جاسوسی غرب در این اغتشاشات برای همه رو شد

وی با با بیان اینکه اصل ماجرا با فتنه گری برخی دست اندکاران سرویس های جاسوسی خارجی به حاشیه رانده شد،تصریح کرد:امروز برای ما روشن شد که اگر هزاران پیمان با آمریکا و غرب ببندیم آنها به وقتش به عهد و پیمانشان پشت پا خواهند زد.

حساب مردم از فتنه گران جداست

امام جمعه موقت شهرستان دنا با تأکید بر اینکه رفع موانع پیش رو و مسائل اقتصادی از خواسته های به حق مردم است،تصریح کرد:بایدبا اتکا به نیروی داخلی و هوشیاری ملت شریف ایران و همت مضاعف مسئولین در رفع مشکلات اقتصادی مردم، موانع پیش رو را مرتفع و برطرف کرد.

رضوانی با محکوم کردن حرکت عده ای سود جود و فتنه گر در بر هم زدن نظم عمومی و امنیت کشور در این چند روز گفت:کسانی که امروز به خیابانها آمدند و دست به اغتشاش زدنند  اموال عمومی اماکن مذهی را به آتش کشیدند حسابشان با مردم زجر کشده ای که برای امرارو معاش فریاد می زنند جداست.

وی تصریح کرد: کسانی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آتش می کشند و به عکس شهداء، سردار سرافراز اسلام و مقام معظم رهبری اهانت می کنند گوش ان به دهان دشمن است و از دشمن قسم خورده این نظام حرف شنوی دارند و حسابشان از مردم جداست.

امام جمعه موقت شهر سی سخت با محکوم کردن این فتنه از سوی مردم گفت: مردم با بصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی در وقت فتنه باید گوششان به فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی باشد و باید امروز پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به مملکتمان آسیبی نرسد.

مسئولین در رفع موانع پیش رو کوشا باشند

رضوانی ادامه داد: امروز مسئولین و تمام احزاب سیاسی با اتحاد و با بصیرت در کنار مردم جلوی فتنه گران و دشمنان قسم خورده انقلاب را خواهند گرفت و  نخواهند گذاشت که دشمنان به مقاصد شوم و پلیدشان برسند.

وی با بیان اینکه امروز گروههای سیاسی با متهم کردن خود به جایی نخواهند رسید، بیان کرد: مردم باید با هوشیاری افرادی را که قصد فتنه در شهرهای مختلف را دارند شناسایی و به نهادهایی امنیتی معرفی کنند تا جامعه از لوس این فتنه گران و جیره خواران آمریکا و اسرائیل رهایی یابد.

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس