تازه های سایت

13. دى 1396 - 12:53
فرماندار شهرستان دنا در پیامی درگذشت عباس قاسیمان یکی از آتش نشانان فداکار شهرداری سی سخت را تسلیت گفت.

به گزارش سفیر دنا؛عباس بهشتی رو فرماندار دنا در پی درگذشت ناگهانی علی قاسیمان یکی از کارکنان آتش نشانی شهر سی سخت پیامی صادر کرد که متن پیام بدین شرح است:

 کل نفس ذائقه الموت ثم الینا ترجعون

خدمت به خلق و گام برداشتن برای مردم عزیز و شریف میهن اسلامی در بخش های مختلف، لوح اقتدار ،افتخار و پشتوانه ای معنوی و بزرگ و گران سنگی است که مسوولین و بزرگان این مرز  وبوم در حوزه های مختلف،برای ان مفتخر بوده و این مهم موجب سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال می شود.

اندوه ناشی از فقدان مردان بزرگ که شکوه شخصیت آنان در طی سالیات متمادی سایه گستر جامعه ما بوده، سنگین و طاقت فرساست و چنین ضایعه ای برای مردمی که در سیمای نیک مردانی این چنین نشانه های درستی و راستی را به تماشا نشسته اند بسیار اندوهناک تر است، اینک در غم فقدان همکار عزیزمان مرحوم علی قاسیمان از محبان اهل بین ائمه اطهار، که خدمات ارزنده ای در شهرداری سی سخت برای خدمت به همشهریان انجام داده به سوگ نشسته ایم.

 این جانب ضمن ابراز نهایت تأثر و تأسف، مراتب تسلیت خود را به خانواده محترم شهید قاسیمان، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر سی سخت، کارکنان و کارمندان شهرداری تقدیم می دارم، از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و برای آن مرحوم علو درجات را مسئلت دارم. روحش شاد و یادش جاودانه باد

عباس بهشتی روی

فرماندار دنا

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس