تازه های سایت

پربازدیدها

15. دى 1396 - 13:44
امام جمعه شهر سی سخت گفت: آمریکاییها در اغتشاشات اخیر در کشور دست داشتند و باید بدانند که جواب این فتنه گری آنها بی جواب نخواهد ماند.

به گزارش سفیر دنا؛حجت الاسلام ناصر مصباح نژاددر خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز شهرستان دنا به اهمیت دانش و علم در دین اشاره کرد و گفت: علم و دانش دو هدف و رکن مهم در دین است.

وی در ادامه به اغتشاشات اخیر عده ای فتنه گر و سود جو به دستور سردمداران آمریکایی اشاره کرد و گفت: مردم آمدند و درد خودشان را گفتند اما عده ای سود جو و فرصت طلب از این موقعیت استفاده کرده و به ارزشها و مقدسات مردم توهین کردند که مردم با قدرت  جلوی آنها ایستادند.

خطیب جمعه شهرسی سخت ابراز کرد: ملت ایران امروز معادلات دشمن بخصوص آمریکاییها و اسرائیها را در جهان و منطقه بهم زده و دلیل دشمنی و عدوت آنها با ما قدرت هر روز ایران اسلامی در منطقه است و از هر دری می زنند تا با ایجاد فتنه و تفرقه نقشه های خود را در کشور عملی کنند.

فتنه راهبرد آمریکا در کشور

مصباح نژاد ادامه داد:راهبر امروز آمریکاییها فتنه در کشور است و می کوشند که با ایجاد فتنه و رخنه در عوام جامعه نقشه های خود را عملی کنند.

وی ادامه داد:آمریکاییها امروز از قدرت رسانه ای و دروغ پردازی بنگاههای اطلاعتی خود می خواهند که وضعیت امروز کشور را به گونه نشان دهند که وضعیت در این بغرنج است و هر روز دم از آزادی بیان و حقوق بشر می زنند، ولی باید به آنها گفت، خودتان امروز بر هم زننده حقوق بشر در دنیا هستید.

مصباح نژاد ادامه داد: امروز راه انقلاب اسلامی الزامتی دارد که نباید در این مسیر خسته شویم و راه را گم کنیم و باید در این راه ثابت قدم باشیم و از خسته گی دوری کنیم.

بصیرت راه رسیدن به ارزشهاست

وی در ادامه ابراز کرد: راه ارزشمند این انقلاب به ظهور ختم می شود  که این مسیر نبازمند بصیرت، دشمن شناسی و از بین بردن فتنه هاست.

خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا ادامه داد:افراد بزدلی که امروز آمدند و به اموال عمومی مردم صدمه زدند به آرمانها ارزشها و حتی پرچم ایران اسلامی و شهداء توهین کردند، ایرانی نیستند بلکه پیاده نظام دشمن و نفوذی آنها هستند.

مصباح نژاد ادامه داد: امروز مردم ایران اسلامی به آمریکاییها و اسرائیلی ها می گویند که شما دشمنی خودتان را ثابت کردید و مردم ایران اسلامی در برابر این دشمنی ساکت نخواهد نشست  و هرکجا منافع شما را در منطقه و جهان ببیند آنها را در معرض خطر قرار خواهد داد.

زمان قلدری تمام شده است

وی ادامه داد: آمریکاییها باید بدانند که زمان قلدر منشی دیگر تمام شده است و قلدرتر از شما در طول تاریخ به زباله دان تاریخ پیوستند پس به آنها گوشزد می کنیم که بیایند و تسلیم اراده این مردم شوند.

دیماه ماه رویش های انقلاب است

خطیب جمعه شهرستان دنا به حرکت خود جوش مردم قم در حمایت از امام راحل در زمان دوره پهلوی خائن اشاره کرد و افزود: براستی دی ماه، ماه انقلاب و ماه افزونی ارزشها وآرمانهای انقلاب در طول تاریخ بوده است.

مصباح نژاد در ادامه به 17 دیماه سالروز حصر حجاب از سوی ر   ضان خان میر پنج این خائن به ارزشهای اسلام اشاره کرد و گفت: غربیاهامی دانند که حجاب مصونیت است نه محدودیت و این ححاب سلاحی برای جلوگیری از نفوذ توطئه های دشمن است.

وی ادامه داد: امروز لشکر مخلص خدا انسانهای بابصیر و با حجاب می خواهد و حجاب سلاحی است که می تواند امروز در برابر ناملایمت های دنیوی بایستد.

امام جمعه شهر سی سخت تصریح کرد: بدحجابی آفت و بی حجاب یک فتنه است،پس برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی،باید جامعه ای محجبه داشته باشیم.

مصباح نژاد در ادامه به 21 دیماه سالروز شهادت شهید احمدی روشن این شهید بزرگ هسته ای کشور اشاره کرد و افزود: واضح ترین سند حمایت آمریکا و اسرائیل از تروریست شهادت همین شهیدان هسته ای است که نشان از عدوت و دشمنی دیرینه انها با ما دارد.

وی ادامه داد:امروز مسئولین و دانشمندان ما در صنعت هسته ای باید سرآمد باشند تا مشتی بر دهان استکبار بزنند و خودکفایی در این زمینه یعنی پیروزی همیشگی ملت بر دشمن است.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم چند تن از مربیان حلقه های صالحین بسیج مورد تقدیر قرار گرفتند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس