تازه های سایت

پربازدیدها

19. دى 1396 - 11:12
قطار تغییرات در راهروهای استانداری کهگیلویه وبویراحمد
مقصد بعدی نیک اقبالی مشخص شد/خداحافظی قریب الوقوع یک مدیر کل دیگر با استان
طبق اخبار رسیده و موثق مقصد بعدی معاونت پیش عمرانی کهگیلویه وبویراحمد مشخص شده و وی در آینده در منصب یکی از مدیر کلی های ادارات استان به ادامه خدمت خواهد پرداخت.

به گزارش سفیر دنا،بعد از کش و قوس های فراوان و گزینه های متعدد برای نیک اقبالی، خبرها حاکی از انتصاب وی به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد می دهد.

پژمان نیک اقبالی معاون پیشین عمرانی استانن کهگیلویه وبویراحمد که بیش از چهار سال و اندی سکاندار این پست بود ، بعد از پیشنهادهای مختلف به قول برخی از منابع آگاه مدیر کل اداره راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد می شود.

نیک اقبالی که در دوران خود به عنوان معاونت عمرانی استاندار، با افت و خیزهای متعددی روبه رو بود و حتی برخی عزل وی از معاونت عمرانی را به مزافق خود خوش ندیدند، این بار به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی به ادامه مسئولیت خواهد پرداخت.

وی که در زمان تصدی خود به عنوان معاونت عمرانی به عنوان گزینه ای از سوی نماینده بویراحمد و دنا در این سمت مشغول به فعالیت بود، امروز دوباره به عنوان گزینه زارعی در اداره راه وشهرسازی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

شاید بتوان بعد از جهانگیری اولین گزینه زارعی در دولت تدبیر و امید به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی، نیک اقبالی را دومین گزینه دنا نشین این نهاد دانست که نشان از وعده های وی به عنوان نماینده برای پست دادن به دنا نشینان است.

موضوعی که دنا نشنیان در دیدار خود با زارعی از آن گلایه کرده و به صراحت گفته بودند که نیروهای دنا نشین با توجه به سابقه تحصیلی و عمرانی خود در استان ممرد بی مهری قرار گرفته اند.

برخی از کارشناسان عملکرد نیک اقبالی در معاونت عمرانی را در برخی از حوزه ها خوب و در برخی حوزه ها ضعیف تلقی کرده اند و به زعم آنها حضور وی در این نهاد شاید بتواند کاستی گذشته وی در معاونت عمرانی را پوشش دهد.

به هر حال، خبرهای رسیده نشان از برکناری اتوبوسی برخی دیگر از مدیران را ادارت استانی و هم شهرستانی را می دهد که باید دید و منتظر بود که این تغییرات در کجا با دستور استاندار کلید خواهد خورد.

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

ان شااله بسلامتی
صبح زاگرس