تازه های سایت

پربازدیدها

22. دى 1396 - 17:42
امام جمعه سی سخت گفت:امروز مردم ما انقلاب ما و این کشور آزاده توانسته است قدرت دشمن در جهان و منطقه را شکست دهد و اراده مردم انان را زمین گیر کرده و طبیعی است انان از اتش بازی چند فریب خورده خوشحال شود. وی

به گزارش سفیردنا؛حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم اشاره کرد و گفت:سخنان معظم له همچون نوری در دل مردم روشنی بخشید.
وی به سخنان معظم له در مورد حضور با صلابت مردم در راهپیمایی علیه اغتشاش گران اشاره کرد و افزود:معظم له فرمودند این حرکت مردم نشانه های بزرگی دارد.
خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا ابراز کرد:دشمن در این حرکت ضربه خورد و ما پاتکی بزرک به انان زدیم.
مصباح نژاد تصریح کرد:امروز مردم ما انقلاب ما و این کشور آزاده توانسته است قدرت دشمن در جهان و منطقه را شکست دهد و اراده مردم انان را زمین گیر کرده و طبیعی است انان از اتش بازی چند فریب خورده خوشحال شود.
وی ادامه داد:امروز حمایت امریکا از سازمان ادم کش منافقین نشان از حمایت این شیطان بزرگ از تروریست جهانی است.
امام جمعه شهر سی سخت به تاکیدات معظم له به مطالبات به حق مردم اشاره کرد و گفت:مسوولان امروز نگذارند دشمن از این روزنه ها به دنبال نفاق و نفوذباشند.
مصباح نژاد ادامه داد:مسوولان زخم ها را مداوا کنند تا مگس های بیگانه بر انان ننشینند.
وی ادامه داد:امریکاییها بدانند که تیرشان به سنگ خورده و بدانند که این خسارت ها بی جواب نخواهد ماند و هرکجا که منافع امریکاییها را ببینیم در امان ما نخواهد بود.
خطیب جمعه شهر سی سخت بیان داشت: این رییس جمهور دیوانه امریکا بداند که این دیوانه بازی ها دوره اش تمام شده است.
مصباح نژاد به روشنگری در قبال جوانان اغفال شده اشاره کرد و افزود:معظم له فرمودند کسانی که امروز می گویند جانم فدای ایران بدانند کسانی که فقط جانشان را فدای ایران کردند شهدا بودند و امروز کسانی که در این اغتشاشات این شعار ها را می گویند در موقع اش بزدل خواهند شد‌.
وی به شکست سیاسی امریکا در شورای امنیت اشاره کرد و افزود:این شکست یک ننگ دیگری در پرونده این خبیثان بود و بدانند که ملت ایران روز به روز انها را منزوی تر خواهد کرد.
خطیب جمعه مرکز شهرستان به شجاعت انقلابی مردم ایران در سازمان ملل اشاره کرد و گفت:این نماینده عزیز ملت با شجاعت و اقتدار امریکا را در خاک خودش زمین گیر کرد‌.
مصباح نژاد به فرار شاه خائن از کشور و قرداد ننگین کم دیوید اشاره کرد و گفت:انچه که امروز در کشورهای عربی می بینیم که انها با زجر در حال زندگی هستند همه از این قرار داد های ننگین سردمداران عربی است.
وی به شهادت روحانی انقلابی نواب صفوی و فدائیان اسلام اشاره کرد و گفت:معظم له فرمودند که جرقه انقلابی گری را نواب در دل انقلابیون پدیدار کرد.
مصباح نژاد ادامه داد:امام راحل برای به شهادت نرساندن این سید انقلابی بسیار وساطت کرد و بسیار برای شهادت این انسان بزرگ ناراحت بود.

برچسب‌ها: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس