تازه های سایت

پربازدیدها

1. بهمن 1396 - 13:47
فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد
جزئیات قتل طلافروش یاسوجی
کار‌شناسان این اداره در محل حضور پیدا کرده و فوت را تایید کردند ولی هنوز جسد به پزشکی قانونی منتقل نشده است.

به گزارش سفیر دنا؛ تمام داده‌ها بیانگیر این بوده فرد یا افرادی با مراجعه به یک طلا فروشی واقع در زیر پل هوایی یاسوج بعد از سرقت، طلا فروش را نیز با خود سوار بر یک دستگاه خودروی پراید کرده و به گروگان بردند.

رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد گفته بود: هم اکنون جزئیات سرقت از طلا فروشی و گروگان گیری یکی از شرکای طلافروش در دست بررسی است.

سردار مهدی انصاری با بیان اینکه میزان طلاهای سرقت شده مشخص نیست، افزود: هنوز از جرئیات اطلاع دقیقی وجود ندارد ولی به محض تکمیل بررسی‌ها، موضوع اطلاع رسانی می‌شود.

پلیس به ماجرا مشکوک شد

همه چیز بیانگیر سرقت و گروگانگیری بود، اما پلیس نمی‌توانست به این زودی این مسئله را قبول کند زیرا این امکان وجود داشت موضوع یک اختلاف مالی و هرچیز دیگری باشد و همین امر نیز سبب شد تا سردار مهدی انصاری رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد با احتیاط مصاحبه کند و به طور قطع از هر احتمالی خبر ندهد.

اما خبر سرقت و گروگانگیری دست به دست می‌چرخید و افکار عمومی حساس و پیگیر جزئیات بودند تا اینکه رئیس پلیس استان از طریق اداره اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی به اطلاع مردم رساند که به شایعات توجه نکنند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خبر سرقت و گروگان‌گیری از یک طلافروشی در یاسوج، گفت: هنوز وقوع سرقت یا گروگان‌گیری توسط پلیس تایید نشده و موضوع در حال بررسی است.

سردار مهدی انصاری اظهار داشت: در ساعت ۱۴ و یک دقیقه امروز، به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد، مغازه طلافروشی شخصی واقع در میدان هفت تیر یاسوج که بوسیله کلید درب آن باز شده و مقداری طلا و جواهرات موجود بهم ریخته است.

وی عنوان کرد: برخی برخی از سایت‌ها و پایگاه‌های خبری اعلام کرده که سرقت و گروگان گیری انجام گرفته در صورتی که هنوز وقوع سرقت یا گروگان‌گیری توسط پلیس تایید نشده و موضوع در حال بررسی است.

انصاری ابراز کرد: به محض اینکه صحت موضوع مبنی بر سرقت و گروگان‌گیری برای پلیس محرز شود، موضوع از طریق پایگاه خبری پلیس استان به اطلاع مردم استان خواهد رسید.

 

کشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ازکشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی خبر داد و گفت: تیمی ویژه از ماموران پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد پیگیر این موضوع هستند.

سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در پی پیگیری‌های مسم‌تر عوامل انتظامی و اطلاعاتی برای پیدایش فرد طلافروش یاسوجی، متاسفانه جسد وی شب گذشته در خودروی شخصی کشف شد.

هنوز علت مرگ طلا فروش مشخص نیست

مسئول روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار‌شناسان این اداره در محل حضور پیدا کرده و فوت را تایید کردند ولی هنوز جسد به پزشکی قانونی منتقل نشده است.

صلاحی اظهار داشت: بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی‌ها دلیل مرگ مرد طلا فروش یاسوجی مشخص می‌شود.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس