تازه های سایت

پربازدیدها

2. بهمن 1396 - 9:27
فرمانداردنا در دیدار مدیر جدید ورزش و جوانان شهرستان گفت:: استعدادهای خوبی در دناوجود دارد که تاکنون در سطح ملی و جهانی درخشیده اند که نیازمند توجه بوده تا با شناسایی آنها به جامعه معرفی شوند و آنها بتوانند بعنوان نماینده ورزش از شهرستان دفاع نمایند.

به گزارش سفیر دنا؛ نظری مدیر جدید ورزش و جوانان شهرستان دنا در اولین روز شروع کاری خود با فرماندار دنا دیدار کرد.
در این نشست  دو ستانه بهشتی فرماندار باتبریک به این انتصاب گفت: ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی در زندگی امروز دارد و رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن،ارتقاء سلامت عمومی وافزایش روحیه و نشاط اجتماعی رابه دنبال خواهد داشت.
وی همچنین در خصوص اثرات مثبت ورزش بر جسم و روح افراد گفت: در راستای رسیدن به زندگی سالم، ورزش را باید محور و زیربنای سالم سازی جامعه و پایدارترین ابزار برای مقابله با بروز انواع انحرافات قلمدادکرد.
 فرمانداردنا ادامه داد: استعدادهای خوبی در شهرستان وجود دارد که تاکنون در سطح ملی و جهانی درخشیده اند که  نیازمند توجه بوده تا با شناسایی آنها به جامعه معرفی شوند و آنها بتوانند بعنوان نماینده ورزش از شهرستان دفاع نمایند.
در ادامه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان باارائه گزارش پیرامون برنامه های کاری،وضعیت اعتبارات،سرانه ورزشی، پروژه های عمرانی، تقویت هیات های ورزشی گفتگو نموده و خواستار حمایت ویژه در تقویت ورزش شهرستان شد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی