تازه های سایت

پربازدیدها

2. بهمن 1396 - 9:27
فرمانداردنا در دیدار مدیر جدید ورزش و جوانان شهرستان گفت:: استعدادهای خوبی در دناوجود دارد که تاکنون در سطح ملی و جهانی درخشیده اند که نیازمند توجه بوده تا با شناسایی آنها به جامعه معرفی شوند و آنها بتوانند بعنوان نماینده ورزش از شهرستان دفاع نمایند.

به گزارش سفیر دنا؛ نظری مدیر جدید ورزش و جوانان شهرستان دنا در اولین روز شروع کاری خود با فرماندار دنا دیدار کرد.
در این نشست  دو ستانه بهشتی فرماندار باتبریک به این انتصاب گفت: ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی در زندگی امروز دارد و رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن،ارتقاء سلامت عمومی وافزایش روحیه و نشاط اجتماعی رابه دنبال خواهد داشت.
وی همچنین در خصوص اثرات مثبت ورزش بر جسم و روح افراد گفت: در راستای رسیدن به زندگی سالم، ورزش را باید محور و زیربنای سالم سازی جامعه و پایدارترین ابزار برای مقابله با بروز انواع انحرافات قلمدادکرد.
 فرمانداردنا ادامه داد: استعدادهای خوبی در شهرستان وجود دارد که تاکنون در سطح ملی و جهانی درخشیده اند که  نیازمند توجه بوده تا با شناسایی آنها به جامعه معرفی شوند و آنها بتوانند بعنوان نماینده ورزش از شهرستان دفاع نمایند.
در ادامه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان باارائه گزارش پیرامون برنامه های کاری،وضعیت اعتبارات،سرانه ورزشی، پروژه های عمرانی، تقویت هیات های ورزشی گفتگو نموده و خواستار حمایت ویژه در تقویت ورزش شهرستان شد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس