تازه های سایت

پربازدیدها

9. بهمن 1396 - 18:41
شهدای گمنام شهر پاتاوه میزبان زوج جوانی از روستای تمنک بودند که زندگی خود را با یک جلد کلام الله مجید و14 سکه بهار آزادی و همچنین یک سفر مشهد به عنوان مهریه عروس آغاز نمودند.

به گزارش سفیر دنا؛ درعصر مادیات، تجملات و ازدواج های پرخرج، هستند جوانانی که آغاز زندگی خود را با حضور در اماکن متبرک شروع می کنند.

چندی است شاهدیم زوج های جوان مراسم عقد خود را در کنار مزار شهدای گمنام آغاز می کنند تا بدین ترتیب علاوه بر متبرک کردن زندگی خود، پیام ازدواج آسان ” را برای همه خانواده هایی که جوان دم بخت دارند و بخاطر شرایط سختی که پیش پایشان می گذارند، منتشر نمایند.

این شرایط می تواند مهمانی آنچنانی، بساط موسیقی و هزینه های آن، داشتن منزل شخصی، داشتن خودرو شخصی، حقوق بالا، مراسم مجلل و در نهایت بدعتی چون جهیزیه های آنچنانی باشد که هر کدام از این موارد به تنهایی می تواند باعث دوری و با تاخیر افتادن ازدواج جوانان باشد و بدین ترتیب سن ازدواج نیز بالا برود.

در یکی از این موارد زوج جوانی پاتاوه از توابع شهرستان بویراحمد جشن ازدواج خود را کنار گلزار شهدای گمنام این شهر و با همکاری جمعی از بسیجیان و ناحیه مقاومت شهرستان دنا و حوزه مقاومت فاطمه الزهرای شهر پاتاوه برگزار کردند .

خانواده آقای آیین پرست و قیومی ترجیح دادند که اولین روز از زندگی خود را در کنار قبور شهدای گمنام و بدون تجملات آغاز کنند که این امر خیر و ترویج الگوی ازدواج آسان مدتی است در کنار قبور شهدای گمنام شهر پاتاوه که میزبان زوج های جوان و بدون از تجملات امروزی هستند، برگزار می شود.

شهدای گمنام شهر پاتاوه میزبان زوج جوانی  از روستای تمنک بودند که زندگی خود را  با یک جلد کلام الله مجید و14 سکه بهار آزادی و همچنین یک سفر مشهد مهریه عروس آغاز نمودند.

---
---
---
---
---
 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس