تازه های سایت

11. بهمن 1396 - 10:05
فرماندار دنا گفت:برای توسعه خدمات و پروژ های عمرانی در زمینه توانمندیهای عشایر از محل اعتبارات شهرستان مبلغ 200میلیون ریال برای انجام کارهای عمرانی و خدماتی عشایر شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش سفیر دنا؛مدیر امور عشایر بویراحمد ودنا  در محل فرمانداری  با بهشتی فرمانداردنا دیدار و در مورد طرحهای عمرانی مناطق عشایری و روستایی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

عباس بهشتی رو در این دیدار با اشاره ای به نقش عشایر درجامعه از تاریخ انقلاب و حضور این جامعه بزرگ در هشت سال دفاع مقدس گفت:اگر به تاریخچه کشور نگاه کنیم عشایر درطول دوران دفاع مقدس ودرتمام عرصه های انقلاب ، جنگ وسازندگی حضور موثری داشته اند.
فرمانداردنا  در این دیدار با اشاره به اهتمام دولت تدبیر و امید در حل مشکلات عشایر گفت: نباید از پتانسیل عشایر در پیشرفت کشور غافل شویم وهمه ما وظیفه داریم به پاس زحماتی که عشایر عزیز برای کشور می کشند به نحو احسن از عشایر حمایت کنیم.

وی ادامه داد:برای توسعه خدمات و پروژ های عمرانی در زمینه توانمندیهای عشایر از محل اعتبارات شهرستان مبلغ 200میلیون ریال برای انجام کارهای عمرانی و خدماتی عشایر شهرستان اختصاص یافته است.
فرماندار دنا در خصوص مسائل و مشکلات مطرح شده عشایر شهرستان دنا گفت:مسائل و مشکلات مطروحه توسط نمایندگان عشایر با تلاش و کوشش ادارات ذیربط بررسی و پیگیری خواهد شد تا در اسرع وقت نسبت به حل این مشکلات اقدام گردد.
در ادامه قائدی مدیر امور عشایربویراحمد و دنا به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح شهرستان پرداخت و افزود: همیشه و در همه حال از جامعه عشایری استان حمایت کرده لذا با توجه به کم بارشی امسال در راستای جلوگیری از بروز مشکلاتی درآینده نیازمند توجه به  رفع موانع و مشکلات هستیم .

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس