تازه های سایت

پربازدیدها

15. بهمن 1396 - 8:51
همزمان با سراسر کشور و فرا رسیدن دهه مبارکه فجر زنگ انقلاب درمهد های شهرهای دنا نشین نواخته شد.

به گزارش سفیر دنا؛آیین نمادین زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور،با آغاز دهه پر فروغ  فجر با حضوررئیس سازمان بهزیستی شهرستان دنا وهمچنین جمعی از مسئولین شهرستانی در مهدهای کودک شهرستان دنا نواخته شد.

اسدالله برگریزان با تبریک فرا رسیدن طلیعه فجر و جشن های پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این حماسه ها که با جانفشانی های مردم در حفظ انقلاب شکل گرفت برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.
وی  با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران ، یک حکومت بر آمده از اندیشه های ناب اسلامی و فرهنگ والای ایرانی است، گفت:حماسه بزرگ و تاریخی مردم بهمن 57 آنقدر عظمت داشت که حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در وصیت نامه سیاسی و الهی خود از این حماسه یاد کردند .

برگریزان هدف برگزاری این ایین ها را اشنایی کودکان با ارمانهای انقلاب اسلامی وامام راحل دانستو افزود:در جشن های انقلاب علاوه برشادی نشاط، ارج نهادن به خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی یکی از ضروریات است.

وی با بیان اینکه این نهاد علاوه بر اموزش نونهلان در ۲۸ مهدکودک تحت پوشش در حال ارائه به 700 نونهال در مهد های کودک است، افزود:در همین زمینه طرح یک وعده غذای گرم وپرداخت ۱۲۰میلیون تومان به مدیران مهدکودک و۳۰ میلیون تومان شهریه سه دهک پایین درامدی و۵۰ میلیون تومان تجهز مهدهای کودک در نُه ماهه سال ۹۶ از برنامه های مهم بهزیستی شهرستان دنا در این ایام است.

رئیس بهزیستی شهرستان دنا این همه نعمت  را از خدمات بار ارزش نظام به جامعه دانست و بیان کرد:امروز باید قدر دان خدمات نظام باشیم و در راستای ارائه خدمات  انقلاب به مردم کوشاباشیم.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس