تازه های سایت

پربازدیدها

19. بهمن 1396 - 10:35
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در جمع دنا نشینان به زیرساختهای شهرستان دنا اشاره کرد و گفت:توسعه شهرستان دنا به منزله توسعه صنعت گردشکری جنوب کشور است

به گزارش سفیر دنا؛علی احمد احمدی استاندار کهگیلاویه وبویراحمد در جشن انقلاب و کلنگ زنی بیمارستان 32 تختخوابی شهر سی شخت مرکز شهرستان دنا با ابراز خرسندی از حضور در جمع این مردم خون گرم گفت: امروز از اینکه در جمع این مردم هستم ابراز خوشحالی و خرسندی می کنم.

وی با تأکید بر اینکه امروز در طلیعه چهارمین دهه پر فروغ فجر اسلامی بهانه ما یک افتتاح و یک کلنگ زنی نیست،ابراز کرد: بهانه ما حضور در جشنی است که معادلات منطقه ای در سال 57 به هم زد.

استاندار استان بیان داشت: اگر ایران اسلامی  امروزه نقش بزرگی در جهان دارد و یکی از سرچشمه های قدرت است همه به واسطه افتخارات در  چهار دهه انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه رهبر انقلاب و هم چنین امام راحل معمار کبیر این انقلاب است.

احمدی به برگزاری جشن های انقلاب دردهه فجر  اشاره کرد و گفت: هر سال ملت استوار انقلاب اسلامی چنین روزهای را مرور می کنند که کجا بودیم کجا هستیم و دنبال چه ها خواهیم بود.

وی ادامه داد: در چهار دهه گذشته در کشور پهناور ما در حوزه های فرهنگی اجتماعی باید بدانیم که چه اتفاقات  میمونی افتاده و به کدام های له های ترقی رسیده ایم.

استاندار تصریح کرد: امرز بواسطه جمهوری اسلام ایران در عرضه زیر ساختها، در بحث بهداشت و درمان،توسعه دانشگاهها و فضا های آموزشی، توسعه کشاورزی ، زیر ساختها و شهرک های صنعتی به توسعه رسیده ایم و این نعمت ها و توسعه در صورتی است که ایران اسلامی در این چهل سال وجود تحریم ها وفشارهای بین المللی همچنان ثابت قدم و اساوار است.

احمدی به شعار ما می توانیم رهبر کبیر انقلاب در زمینه پیشرفت اشاره کرد و گفت:امروز ما به جاده ها، پل ها و بیمارستانهایمان نمی بالیم بلکه یه عزیتی می بالیم که توانسته این اسن کشور را یک کشور عزت مند در جهان و منطقه کند.

وی بیان داشت: امروز مفتخریم ایران اسلامی که روزی ژاندارم منطقه بود امروز آقا بالاسر نداریم و با سر بلندی از استقلال و آزادی خود در عرصه بین مللی دفاع می کنیم.

استاندار تصریح کردک: امروز جهانخوارن از موشکها جاده ها و بیمارستانهای ما ناراحت نسیتند، بلکه از روح اسنقلال آزادی خواهی و توسعه این انقلاب در جهان ناراضی هستند.

احمدی خواطر نشان کرد: خوشبختانه بواسطه جمهوری اسلامی ایران گردنه های صعب العنوب را پشت سر گذاشتیم و با شعار ما می توانیم گام های بلندتری را در اینده خواهیم برداشت.

وی مردم ایران اسلامی را سرمایه های این انقلاب دانست و افزود: مردم غیورمند و با عزت سرزمین برف و با آفتاب با عشایر برنو بدستش حماسه های زیادی را در سینه ایران پرورانده اند که این یک افتخار برای این مردم اسنت.

استاندار به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی در دهه فجر اشاره کردو ابراز کرد: در روزهای بزرگ انقلاب شاهد افتتاح پروژه های عمنرانی در جای جای این استان  خواهیم بود که توسعه استان را در پیش خواهد داشت.

احمدی به طرح های افتتاحی در این دهه اشاره کرد و گفت:طرح های زیادی در حوزه آب و خاک ، بهداشت، امور بهداشت و امور عشایری در این دهه به بهره برداری خواهند رسید که با منابع خوبی که دولت در اخنیار ما با مساعدت مقام معظم رهبری در سالهای آینده و امسال گذاشته شاهد اتفاقات خوبی در استان خواهیم بود.

وی کلنگ زنی بیمارستان شهر پاتاوه و شهر سی سخت را یکی از خواسته های بحق این خطه دانست و افزود: این پروژ ه ها با پیگیریهای آقای زراعی، ریاست  محترم دانشگا و فرماندارفهیم این شهرستان تقدیم این مردم استوار خواهد شد.

استاندار به توسعه زیراسختهای شهرستان دنا و از جمله شهر سی سخت اشاره کرد و گفت:با کمک مردم و مسئولان زیر ساختهای سی سخت عزیز را به جایی خواهیم رساند که این این شهر زیبا که نمادی از زیبایی است به که یکی از قطب های جدید گردشگری در ایران لقب گیرد.

احمدی به طراحی زیبا و گردشگری این بیمارستان برای نمادی در سطح استان اشاره کرد و گفت:از دکتر ایلامی ریاست دانشگاه علوم پزشی استان می خواهیم در طراحی این بیمارستان زیبا ترین طرح را اجرا کنند تا گردسگری سلامت را داشته باشیم.

وی به نگاه ویژه مسئولان برای اتمام و به بهره برداری  رسیدن راه سی سخت به یاسوج اشاره کرد و گفت: چهارخطه شدن این محور و همچنین احداث پل ارتباطی  این شهر باید به گونه ای باشد که یک نماد برای مردم سرزمین آفتاب شود

استاندار به  فرهنگ بالای مردم شهر برف و افتاب و شهر سی سخت در گذر تاریخ اشاره کرد و گفت:دنای پر عظمت در دل خودش فرهنگ و تاریخ و عظمتی بزرگ را دارد که باید امروز از این فرهنگ و عظمت پاسداری کرد.

احمدی به برخی زمین خواری ها و دست زمین خواران در به تاراج بردن زمین های شهر سی سخت اشاره کرد و افزود: مردم این دیار اجازه ندهند که باغ ها و زمین های این دیار بنا به خبری که یک سایت  محلی این شهرستان زد بود که دنا در معرض زمین خواران است امروز به تاراج برود.

وی با بیان اینکه باید شورای شهر، فرماندار و همه دلسوزان از جمله سپاه پاسداران و امام جمعه مردم را در حمایت و نگهداری از این موهبت الهی همکاری کنند، بیان داشت: در آینده خواهیم دید که امروز اگر از این سرمایه نگهداری بکنیم بهترین سرمایه ها را در قلب استان کهگیلویه وبویراحمد و کشور خواهیم داشت.

استاندار به بسیج کردن دستگاههای خدمات رسان برای توسعه مرکز شهرستان دنا اشاره مرد و افزود:به عنوان نماینده دولت تلاش خواهیم کرد که دستگاههای اجرایی را بسیج کنیم تا در همه زمینه ها و زیرساختها از جمله کشاورزی، فرهنگی بحث توسعه شهر سی سخت یبه عنوان نگین جنوب کشور را در مزه کارهای خود قرار دهند.

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس