تازه های سایت

19. بهمن 1396 - 10:35
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت:توجه مسئولان امر به اتمام پروژه های ملی و حیاتی شهرستان دنا از جمله راههای مواصلاتی آن بیشتر از گذشته احساس می شود.

به گزارش سفیر دنا، غلام محمد زارعی در جمع مردم شهرستان دنا با تبریک فرا رسیدن دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی به چهلمین دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب در سال 57 اشاره کرد و گفت: 22 بهمن سال 57 یک پیچ تاریخی و یک نقطه عطف برای انقلاب اسلامی و انقلاب های منطقه است.

وی با بیان اینکه مردم عزت مند و همیشه در صحنه در سال 57 استعمار را از این کشوربیرون کردند و به رهبری پیر خمین ملتی آزاد و ثابت قدم در جهان به وجود آوردند گفت: این دهه نشانه ای از اقتدار، ایستادگی، آزادای خواهی و مردانگی است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به پروژه های جدید و در دست اقدام در سطح شهرستان دنا اشاره کرد و افزود:یکی از پروژ هایی که باید تحولی چشمگیر را در آن ببینیم جاده سی سخت به یاسوج است که خوشبختانه کد ملی برای ادامه این پروژه داده شده است.

زارعی با بیان اینکه باید نام دنا را روزی بر فراز همه بال های هواپیما بنویسیم، ابراز کرد: دنا یک نام بزرگ همانند مردم عزتمند آن است که باید روزی بالاتر از این قله بر فراز همه هواپیماهای آسمان ایران نوشته شود.

وی به ترسیم نقشه جدید و کُریدر شیراز به اصفهان و اتصال این جاده به جاده های استان از طریق سی سخت اشاره کرد و گفت: مردم سی سخت شایسته بهترین خدمات و کوششها برای توسعه هستند.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس ابراز کرد:امروز باید با همت و کوشش، سی سخت را به عنوان نگین منطقه گردشگری جنوب در تمام ایران و جهان قلمداد کنیم.

زارعی با تأکید بر اینکه در زمینه گردشگری اول از همه باید بر توسعه راههای این شهرستان دقت و کوشش کنیم، بیان داشت: می طلبد که با همت و کوشش،شهرستان دنا را بیشتر از این بسازیم و کوتاهی کردن در این زمینه قابل قبول نیست.

انتهای پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس