تازه های سایت

پربازدیدها

20. بهمن 1396 - 14:38
خطیب جمعه شهر سی سخت گفت: حضور پر شور مردم در 22 بهمن امسال مشتی بر دهان یاوه گویی های دشمن و لبیکی دیگر به آرمانهای انقلاب است.

به گزارش سفیر دنا،حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد در خطبه های نماز جمعه مرکز شهرستان دنا به جشن اربیعن وبلوغ انقلاب شکوهمند اسلامی در چهل سالگی اشاره کرد و گفت: چهل سالگی  این انقلاب شکوهمند را باید به ملت سرافزار و وفادار ایران اسلامی تبریک گفت.

وی ادامه داد: حفظ انقلاب به منزله خود انقلاب است و کار مهم و دشواوری است که جای تحسین برای ملت ایران دارد ملتی که توانسته اند در این چهال سال با تمامی دشمنی های دشمنان اسلام این انقلاب را زنده نگه دارند، انقلابی که راهش را در 22 بهمن 57 شروع کرده و تا ظهور منجبی بضریت امتداد خواهد داشت.

خطیب نماز جمعه مرکز شهرستان دنا ابراز کرد:  این انقلاب به راه به ظهور انسان کامل ختم می شود و هم عقلاً و هم شرعا ملت ایران باید این راه را ادامه دهند.

مصباح نژاد به پیچ های تاریخی سیر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: اگر چه خیلی از پیچ ها خم و مسیرها را در این انقلاب باید طی کنیم، اما باید در این پیچ ها مراقبت فتنه ها و توطئه های دروغین دشمن و انحرافیون باشیم.

وی حضور با اساقتاومت مردم و حماسه ظهور آنان در 22 بهمن را یک لبیگ گویی دوباره به انقلاب  دانست و افزود:آنهایی که از نام دموکرسی سوء استفاده می کنند بیایند و ببینند حضور مردم در راهپیمایی هایی از قبیل روز قدس، و 22 بهمن تمدید قانون اساسی است و  این حضور رأی مجدد  این ملت به نظام است.

امام جمعه شهر سی سخت تصریح کرد: آنهایی که به دروغ شایعه پراکنی می کنند باید بدانند که حضور مردم در حماسه 22 بهمن یعنی تجلی مردم سالاری و دموکراسی دینی و این ایده ای بوده که دشمن از‌آن عصبانی است.

مصباح نژاد با بیان اینکه دشمن امروز می خواهد اسلام را حذف کند و آنها از اسلامی می ترسند،بیان کرد:دشمنان انقلاب اسلامی بدانند که مردم از اسلامی پیشتبانی و از ولایت و رهبری حمایت می کنند.

وی بر حضور پر شور مردم در این روز تأکید کرد و گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی  با حضور در 22 یهمن امسال پاسخی معنار دار و با مشت های محکم و گره کرده به رئیس جمهور دیوانه آمریکا و اسرائیل خواهند گفت.

خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا با تأکید بر اینکه حضور مردم باطل از سحر دشمنی ها دشمنان خواهد بود،بیان کرد: دشمن امروز خوابهای بی تعبیر زیادی برای این مللکت دیده ولی در 22 بهمن امسال با حضور حماسه خود تمامی این فتنه را خمثی خواهد کرد.

مصباح نژاد به سخنان هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در جمع همافران نیروهای هوایی جمهوری انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: رهبری در این دیدار فرمودند حضور مردم امسال بیشتر از گذشته خواهد بود و برخی در اتاق شیشه ای خود برای این مردم طرح می ریزند و می گویند این مشکلات  حضور مردم را سرد می کند واین در صورتی  است که اینان مردم ایران را نشناخته اند.

وی ادامه داد: رهبری فرمودند،مردم امسال پر شور تر از همیشه  در این صحنه حاضر خواهند بود و دشمنان از هر وسیله ای از متفکرنماهای پوشالی برای توطئه برای نفوذ در لایه های انقلاب بهره  خواهد برد و سعی می کند با استفاده از نظریه پردازیهای قلابی برای سست کردن پایه های انقلاب در فتنه جدید خود استفاده کند.

امام جمعه شهر سی سخت بیان داشت:رهبر به صراحت تصریح کردند،امکانات فضای مجازی و استفاده از دلقک ها در این فضا ها از سوی دشمن همه برای این است که به این سد محکم  ایران اسلامی ضربه بزند.

مصباح نژاد با بیان اینکه عشق به انقلاب اسلامی عسک العمل خوبی در مردم به وجود خواهد آورد،ادامه داد: رهبر فرمودند عدالت اجتماعی و برداشتن فاصله ها بین قشرهای مختلف مردم از عقب ماندکگیهای است که باید برطرف شود.

وی به سخنان رهبری در جمع همافران به مسئله فساد و بیزاری مردم از فساد نیز اشاره کرد وبیان داشت:رهبری فرمودند مردم خیلی تحمل می کنند ولی از فساد بیزارند و از تبعیض شکایت دارند و این شکایت را مسئولان  سه قوه قوه قضاییه،مجریه و مقننه باید دنبال کنند.

امام جمعه شهر سی سخت تصریح کرد: برخورد با کسانی که منتفع از فساد هستند کار بسیار سختی است و کسانی که پول آلوده بدست آورده و رشوه دادن برای آن ها کار آسانی است، و همین کسانی که پول حرام بدست می آورند رایش مهم نیست که پول حرام بدهد تا از عدالت فرار بکند ،پس باید جلوی اینها با استقامت ایستاد.

مصباح نژاد با تأکید بر اینکه آنجایی که ظلم و فساد هست باید با شدت عمل جلوی آنها ایستاد،بیان کرد:رهبری در این دیدار فرمودند این خوب است که مسئولان به اسم مردم تکیه می کنند اما باید مردم با شند، مرد ما آن کسانی هستند که وقتی عده ای فریب خورده می ایند و اغتشاش می کنند با اقتدار جلوی انها می ایستند.

وی به مسئله امریکا و توطئه آنها در منطقه نیز اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار به نقش آمریما در منطقه برای فتنه های جتدید اشاره کردند و افزودند که آمریکا از داعش هم بدتر است و آمریکا شرارت و خیانت آن از داعش بدتر بود و تصمیم داشتند مقاومت را در منطقه غرب آسیا ریشه کن کنند وما ایستادم و نگذاشتیم.

خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا به آئین کلنگ زنی دو بیمارستان در شهرهای سخت و پاتاوه اشاره کرد و گفت:مردم صبور این شهرستان برای این دو پروژه سالها منتظر مادند و به حمدالله در یک جشن باشکوهی این شادی به مردم داده شد.

مصباح نژاد با قدردانی از همه کسانی که در این راستا پیگیر بودند،گفت: ک امید واریم در این رستا گام های بلندتری برداریم وعملیات اجرایی این پروژه ها باید هرچه زودتر شروع شود و این شادی بر کام مردم ماندگار باشد.

وی با قول و وعده استاندار محترم استان برای ایجاد و احداث یک مرکز بزرگ قرآنی در سطح شهرسی سخت اشاره کرد و گفت:استاندار قول دادند که یک مرکز قرآنی در سطح مرکز شهرستان دنا احداث کنند و این موضوع برای این شهرستان یک هدیه نور است و هدیه ای بود که استاندار به جوانان قرآن پژو و قرآنی این شهر داده اند .

خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا به فرمان انقلابی امام راحل برای از بین سلمان رشدی این خبیث مرتد صهیوزنیمی اشاره کرد و گفت: این عنصر خبیث دشمن با قلم نحسش جملاتی را علیه پیامبر مکرم اسلام نوشت که امام راحل دستور اعدام انقلابی این مرتد به دین را صادر کردند و فرمودند اگر این شیطان صفت هم توبه کند اعدام آن جائیز است.

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس