تازه های سایت

پربازدیدها

20. بهمن 1396 - 15:30
فرماندار دنا پیش از خطبه های نماز جمعه شهر سی سخت گفت:امام راحل در سال 57 انقلابی را به جهانیان معرفی کرد که امروز سرآمد و تنها تکیه گاه و حامی مستضعفان جهان است.

به گزارش سفیر دنا،عباس بهشتی رو  پیش از خطبه های نماز جمعه مرکز شهرستان دنا با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی گفت: امام راحل در سال 57 انقلابی را به جهانیان معرفی کرد که امروز سرآمد و تنها تکیه گاه و حامی مستضعفان جهان است.

وی با تبریک فرا رسیدن چهارمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تصریح کرد:خوشبختانه شاهد بودیم که اننظار 10 ساله دنا نشینان بعد از سالها برای احداث دو بیمارستان درمانی در شهر پاتاوه و سی سخت بر زمین زده شد و امید واریم بتوانیم با همکاری مسئولان و همت مردم این خطه این دو پروژه را به پایان برسانیم.

فرماندار دنا با بیان اینکه ارائه خدمات دولت به مردم ارائه خدمات انقلاب اسلامی است، بیان کرد: قریب دو سال است که به عنوان خدمت کار در این شهرستان بوده ام و روز اول شعارمان سیاست هم افزایی برای بستر سازی ظرفیت ها برای توسعه شهرستان بوده است.

بهشتی درو ادامه داد: یکی از سیاست ها از همان اویل حضور در این شهرستان رفع بن بست ها از سنوات گذشته بود که بخشی از آن چالش هایی بود که مردم را آزار می داد که با الگو برداری از تمامی ظرفیت های بومی در پی رفع انها بوده ایم.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین دغدغه مردم شهرستان دنا و شهر سی سخت از بدو حضور در این شهرستان امنیت بود که با افتخار امروز می گوییم که این موضوع را امروز مرتفع کرده ایم و توانسته ایم شهرستان دنا  را امن ترین شهرستان استان بکنیم که بیشتر این اقدامات برگرفته از خود مردم بوده است.

فرماندار دنا بیان کرد: یکی دیگر از مهمترین طرح های عمرانی مرکز شهرستان بحث سیستم فاضلاب شهر سی سخت بود که بسیار مردم را مورد آزار قرار می داد که توانستیم با همکاری و هم افزایی این پروژه را تا حدود 75 درصد پیشرفت فیزیکی‌ به جلو ببریم و 25 درصد دیگر را باید با نگاه تخحصصی حل بکنیم.

بهشتی توسعه و ایجادآراماستان جدید در سطح مرکز شهرستان را یکی دیگر از خواسته های مردم دانست و افزود:این موضوع یکی از مطالبات مردم بود که هم در بحث اجتماعی و بحث فرهنگی مردم را عذاب می داد که با نگاه خوشبینانه و تصمیم های معتمدین این موضوع را نیز حل و فصل کردیم.

وی به مطالبه ده سال مردم شهرستان دنا برای احداث دو بیمارستان در سطح شهرهای سی سخت و پاتاوه اشاره کرد و گفت: ایجاد این دو بیمارستان یکی از خواسته های بحق این مردم بود که با همکاری و هم افزایی و هم چنین پای کار امدن همه مسئولان از جمله استاندار پیش و فعلی، نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا، روسای علوم پزشکی استان بوده که بعد از سالها در دهه فجر امسال این پروژه به سرانجام رسید.

فرماندار دنا به ظرفیت و حضور خیرین برای احداث و اتمام سریع این دو پروژه اشاره کرد و افزود:اعتقاد داریم که عموماً در ظرفیت های اجتماعی در رفع چالش ها در نظام جمهوری اسلامی می توانیم با همکاری همه جانبه موفق وسربلند باشیم.

وی ادامه داد: راز موفقعیت ما در تمامی حوزه ها اتحاد و همدلی است و در دهه فجر و انقلاب باید روز بزرگ اتحاد و همدلی بیش از گذشته گرامی بداریم.

فرماندار شهرستان دنا با تأکید بر اینکه در آینده نزدیک در حوزه بومی  و توسعه شهرستان دنا برای توسعه شهرسهای سی سخت و پاتاوه طرح های خوبی را ارائه خواهیم داد، بیان کرد:تمام  پروژه و طرح های عمرانی در سطح شهرستان را باید با یک دید کلی و همه جانبه به جلو بریم.

بهشتی رو به ایجاد زیر ساختهای لازم و کافی برای مشکلات بی ابی و مواجهه با چالش کم آبی در اینده اشاره کرد و گفت:در این زمینه باید آینده نگری لازم را داشته باشیم و به دنبال رفع این موضوع با ایجاد یک چاه 300 متری در سطح شهر سی سخت هستیم.

وی ادامه داد: در همین زمینه به دنبال این هستیم که با ایجاد یک چاه 300 متری و پلمپ آن و ذخیز سازی برای مواقع ضروری آب مورد نیاز مردم در زمان کم آبی و مواجهه با مشکلات را بر طرف کنیم که در این زمینه باید مردم هم پای کار باشند.

فرماندار دنا ابراز کرد: متأسفانه برخی در این زمینه کم مهری می کنند و برخی حرفها را می زنند و می گویند که آب فاضلاب و فرماندار می خواهند آب برای فلان کار مدیریت بکند که اینگونه نیست بلکه ما  هدف ما آینده نکری در این زمینه است.

بهشتی به توسعه مرکز شهرستان در زمینه دانش و دانش افزایی اشاره کرد و گفت:شهر سی سخت در حوزه دانش امروز برای خودش حرف برای گفتن دارد و این سخنی بود که استاندار هم به آن اشاره کرد که باید در زمینه احداث و تکمیل پردیس بین المللی دانشگاه شهر سی سخت را به جلو بیریم.

وی به احداث مصلی شهر سی سخت اشاره کرد و گفت: می توانیم در بحث منابع برای احداث این پروژه مهم عمرانی همکاری کنیم اما باید در بحث تملک زمین و همت خیرین برای زمین اهدایی از سوی مردم هم کوشا باشند.

فرماندار دنا  به احداث برخی پروژه های عمرانی مهم در سطح مرکز شهرستان اشاره کرد و ادامه داد:برای برخی از پروژه های عمرانی و اختصاصی نیاز به برخی از اراضی ملی برای این این پروژه ها داریم که هم مسئولان امر و هم مردم باید بهترین همکاری را با ما داشته باشند.

بهشتی ایجاد باند فرود برای پد بالگرد هوایی، ایجاد سرد خانه برای شهر سی سخت و مهمتر از همه پردیس بزرگ دانشگاه شهر سی سخت را از نیازهای مهم  این شهرستان دانست و گفت: باید سی سخت را به عنوان یک قطب پزشکی با احداث پردیس بزرگ دانشگاهی در کشور شناخته کنیم.

وی به حضور پرشور دنا نشینان در 22 بهمن چهلمین طلیعه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:مردم همیشه در صحنه این دیار با حضور شکوهمند خود در 22 بهمن امسال حضور حماسی تر داشته باشند و لبیک دیگری به آرمانها و شعار های انقلاب داشته باشند و جواب دشمن شکنی به یاوه گویی های استکبار و دشمن بدهند.

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس