تازه های سایت

پربازدیدها

24. بهمن 1396 - 8:26
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:همزمان با چهلمین طلیعه دهه فجر انقلاب اسلامی 12پروژه و طرح کارآفرینی صندوق توسعه کارآفرینی امید با اعتباری بالغ بر 27میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش سفیر دنا،همزمان با دهه پر فروغ فجر طرح کارفرمایی مجتمع نانوایی صنعتی شهر پاتاوه با اعتباری بالغ بر  500 میلیون و با اشتغالزایی 14 نفر در شهر پاتاوه از توابع شهرستان دنا با حضور جمع کثیری از مسئولین ارشد استانی و مردم محروم پاتاوه افتتاح گردید.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان  با اشاره به اینکه تعداد ۱۲ طرح به نمایندگی از ۹۲ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال جهت افتتاح در دهه مبارک فجر در شهرستان های مختلف استان آماده بهره برداری است،گفت: مجنمع بزرگ نان پاتاوه از جمله این طرحها بوده که برای اولین بار در این شهر با اعتباری بالغ بر 50میلیون تومان به بهرداری رسید.

وی به دیگر پروژه های افتتاحی این صندوق اشاره کرد و افزود: همچنین در حوزه کشاورزی، پرورش شتر مرغ،پرواربندی،پرورش گاو شیری ، در حوزه صنعت مجتمع نان، ﻛﺎﺭﮔﺎﻩ کابینت ﺳﺎﺯﻱ ، تولید سنگ های تزئینی و در حوزه خدمات رستوران های بین راهی  این صندوق پروژ هایی نیز به افتتاح و بهره برداری خواهد رساند.

حسن پور از انعقاد تفاهم نامه با سازمان حمل و نقل و کمیته امداد برای توسعه حمل نقل باری و کمک به طرحهای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد خبرداد وگفت: توسعه ناوگان حمل و نقل درون شهری و توسعه ناوگان حمل و نقل باری از محل این تفاهم نامه ها مورد توجه صندوق کارآفرینی امید قرار گرفته است.

وی افزود : صنایع تبدیلی مثل فراوری و بسته بندی محصولات باغی بسته بندی گیاهان دارویی و کارگاهای صنایع دستی ازدیگر طرح هایی است که مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید قرار گرفته و تسهیلات اشتغالزایی دریافت نموده اند که در دهه مبارک فجر مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.

مدیر صندوق توسعه کارآفرینی امید استان در بخش دیگری از سخنانشان به ماموریتهای صندوق اشاره کرد وگفت: صندوق کار آفرینی امید از جمله نهادهایی است که در سال های اخیر به شکل تخصصی فعالیت کرده و هر ساله برنامه ها و فعالیت های جدیدی را در راستای کسب و کار و حمایت از تولید خرد در راستای اقتصاد مقاومتی در دستور کار دارد.

حسن پور از نگاه مثبت صندوق در حمایت از روستاها و مناطق محروم خبرداد وگفت:حمایت های صندوق در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی است که می تواند موجب رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در روستاها گردد

وی ادامه داد: بیشتر این تسهیلات در زمینه صنایع دستی و ایجاد بنگاههای زود بازده  به متقاضیان  ارایه شده که در راستای اقتصاد مقاومتی است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد  به ایجاد ۷۰اشتغالزایی مستقیم و ۱۴۰اشتغالزایی غیره مستقیم با ایجاد 12 پروژه اشتغال زایی این صندوق اشاره کرد و گفت: حمایت‌های صندوق در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی  است که می‌تواند موجب  رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در روستاها  شود

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس