تازه های سایت

پربازدیدها

22. بهمن 1396 - 11:17
رییس دفتر شورای نگهبان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:حضور افتخار امیز مردم همیشه در صحنه ای ایران اسلامی در ۲۲بهمن پوزه دشمن را به خاک مالید.

به گزارش سفیر دنا،حجت الاسلام خرم روز در جمع مردم همیشه در صحنه مرکز شهرستان دنا برای حضور حماسی در مراسم ۲۲بهمن چهلمین طلیعه انقلاب اسلامی گفت:حضور مردم در این صحنه بزرگ نشان از دوستداری این مردم به ارمانهای این انقلاب است.
وی گفت:استکبار امروز پوزه اش به خاک مالیده شد و فهمید که این مردم با بصیر ایران اسلامی همیشه پای این انقلاب ایستاده و خواهند ایستاد.
ریس دفتر شورای نگهبان استان کهگیلوبه وبویراحمد تصریح کرد:خوشبختانه شاهد بودیم که مردم علارغم همه سختی و همه مشکلات امروز امدند و با حضور خود حماسه ای دیگر را افریدند.
خرم روز بیان کرد:این حضور نشانه ای اقتدار و ایستادگی است که مسولان باید بدانند که این حضور نشان دهنده این است که مردم همیشه پای این انقلاب ایستاده اند.
وی ابراز کرد:این سختی ها همه نشان از فتنه استبکار برای دلسرد کردن کردن مردم از این انقلاب است.
خرم روز بیان داشت:مسولان باید بدانند که امروز نباید چشمشان به دست بیگانه باشد و با ید با توسعه اقتصاد مقاومتی این نعمت انقلاب اسلامی را افزونی کنند.
وی حضور بصیرت گونه مردم درهمه صحنه ها را نشانه ای ازعزت انقلابیون دانست و گفت:مردم با بصیر انقلاب با بصیرت راه خودشان را از فریب خوردگان جدا کردند.
ریس دفترشورای نگهبان استان ابراز کرد:۲۲بهمن نمادی از عزت ایران اسلامی و تاریخ ما از روزهای ماندکار و یوم الله است.
خرم روز بیان کرد:در چنین روزی مردم با رهبری آن مردم بزرگ که معمار انقلاب بود که جانانه برای پیروزی این انقلاب به پا خواست است.
وی ادامه داد:امام راحل صدای مظلومیت ایران اسلامی را به گوش جهانیان رساند و این نشانه ازمکتبی بودن و نشانه ای از اعتقادات مردمی است.
ریس دفتر شورای نکهبان استان بیان کرد:جوانان امروز سرمایه های این کشورند که قطعا تلاش خواهند کرد برای ابادانی ایران اسلامی در عرصه علمی و فناوری وحتی عرصه دفاعی و موشکی حماسه آفرینی کنند.
خرم روز تصریح کرد: توان موشکی ما امروز دشمن را عصبانی کرده و زمزمه های برای مقابله با توان موشکی ایران را دارند اما گور خورده اند.
وی ادامه داد:مردم ما به خوبی آگاهند و می دانند انچه امروز دشمن را مایوس کرده توسعه توان موشکی و اقتدار ملت ایران در انسوی مرزها است.
خرم روز بیان کرد:کشوری که پشتوانه دین نداشته باشد و مکتب انبیا را حفظ نکند شکست خواهد خورد.
وی ادامه داد:اگر امروز شاهنامه می خوانیم و با عزت در برابرتحریم ها با این مشکلات با افتخار ایستاده ایم همه از این مکتب اسلام است.
رییس دفتر شورای نگهبان استان بیان کرد:امروز ما مدیون جوانانی هستیم که برای این مملکت جان شیرین خود را نثار کردند.
خرم روز ادامه داد:عزت و توان ما در برابر دشمن این است که در انسوی مرزها توانسته ایم دشمن را زمین گیر کنیم.
وی تصریح کرد:دیروز قدرت پوشالی غرب و اسراییل بر همه عیان شد و شاهد بودیم که این دشمن به دریوزگی افتاد و گفتند ما به دنبال تنش در منطقه نیستیم و به دنبال واسطه بودند که به ایران بگویند دیکر این اشتباه را نخواهند کرد.
خرم روز ادامه داد:چهل سال قبل را همه شاهد بودند تنگ ناها را دیدیم و باید امروز برکات این نظام را برای نسل های جدید مرور کنیم.
وی بیان داشت: این انقلاب ریشه درعاشورا و دین مبین اسلام دارد که با رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری توانسته است پیچ های انقلاب را به خوبی عبور کند.

رییس دفتردشورای نگهبان استان تصریح کرد:امام راحل در وصیت نامه اش فرموده اند که این انقلاب ادامه دهند راه انبیا است و مردم نگهبان این انقلاب خواهند بود و نخواهند گذاشت این انقلاب به دست نامحرمان برسد.
خرم روز ادامه داد:دشمن امروز حجاب و باورهای ما را نشانه گرفنه اما باید به انها باید گفت گور خورده اند و شیر زنان ایران اسلامی انها را مایوس خواهند کرد.

برچسب‌ها: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس