تازه های سایت

پربازدیدها

25. بهمن 1396 - 11:07
با حکم مدیرکل اموزش و پروش استان کهگیلویه وبویراحمد ریاضی رسما سکاندار اموزش وپرورش شهرستان دنا شد.

به گزارش سفیر دنا؛صبح امروز با حضور مسولان استانی و شهرستانی ؛فرماندار شهرستان دنا ؛امام جمعه شهر سی سخت؛فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسولان ابراهیم ریاضی رسما سکاندار اموزش و پرورش دنا شد.

َوجود46درصد مدارس ابتدایی زیر10دانش آموز دراستان بیانگر وسعت خدمات نظام جمهوری اسلامی

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:پراکندگی روستاها ومناطق عشایری وتلاشهای آموزش وپرورش برای پوشش تحصیلی باعث شده 15مدرسه یک مدرسه ای در استان است.

سیدحمدالله خواهش نیک در آئین تکریم ومعارفه رئیس آموزش وپرورش دنا در سی سخت گفت:3هزار و654دانش آموز در مدارس عشایری تحصیل می کنندو52درصد دانش آموزان

استان پسر و48درصد دختر هستند و14هزار و310نفر کادر آموزشی-مدیریتی وخدماتی در عرصه تعلیم وتربیت فعالند.

وی گفت:هدف اصلی آموزش وپرورش از دیدگاه دین مبین اسلام فراهم آوردن زمینه رشد وتکامل همه جانبه انسان از جنبه های عقلانی-عاطفی-اجتماعی وجسمانی وهدایت سیر تکامل او به سوی وجود کامل مطلق وقرب الهی است.

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: زیرساخت توسعه همه جانبه آموزش وپرورش ومحور آن انسان یعنی محصول آموزش وپرورش است.

وی تصریح کرد:برترین الگوی مدیریت برای ادامه امور مدیریت اسلامی است که اصول آن در پیام امام علی(ع)به مالک اشتر آمده است.

خواهش نیک به نقش مهم معلم در جامعه اشاره کرد و گفت: معلم نقش بزرگ و بسزا در جامعه دارو این نقش معلم است که جامعه را می سازد.

وی ادامه داد:امروز ما مدارس پراکنده ای داریم و هدف ما در این مدارس فقط آموزش به نوآموزان است که نمونه آن مدرسه ای در یکی از نقاط استان ماست که فقط یک دانش آموز دارد.

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: شاخص سواد آموزی در شهرستان دنا در حال حاضر 92 است و این در صورتی  است که در اولهای انقلاب 32 بوده است.

خواهش نیک تصریح کرد: دانش آموزان دنا همیشه در شاخص های علمی از قدیم الایام تا حال حاضر پیشرو بوده اند.

وی با تقدیر و تشکر از حمات مدیران پیشین و حتی سرپرست اداره آموزش  و پرورش شهرستان دنا ابراز کرد: امروز خرسندیم که در سنگر های تعلیم و تربیت مدیران با اخلاصی داریم که در زمینه مدیریت توانسته اند مدیریت های خود را نشان داده اند.

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان باتبریک به مدیر آموزش و پرورش شهرستان دنا افزود: امروز خرسندیم که یکی از معلمان خوب و با اخلاص و شناخته شده این شهرستان به سمت سکانداری این نهاد انتخاب شده است.

حدادی سرپرست اموزش و پروش دنا در مراسم تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید ا ین نهاد گفت:تغییر مدیریت به معنای استفاده و بهره بردن ازمدیریت توانمند تر است.

وی با بیان اینکه امروز اموزش و پروش نیازمند کارهای نرم افزاری است؛بیان داشت:آموزش و پرورش باید متناسب با برنامه های روز دیده شود.

سرپرست پیشین اداره اموزش و پرورش دنا ارج گذاشتن به حوزه فرهنگیان را از دیگر برنامه های مهم این نهاد دانست و افزود: امروز برخی معلمان را فقیر می دانند و این در صورتی است که این دید توهین به جامعه فرهنگیان است.

حدادی با تبریک به انتصاب ابراهیم ریاضی به عنوان مدیر جدید اموزش و پروش شهرستان دنا افزود:اقای ریاضی دارای پیشنه درخشان است و امیدواریم با حضور وی نشاطی دوباره به این نهاد برگردد.

وی ادامه داد:در مدتی که به عنوان سرپرست در این نهاد در حال خدمت بودم اگر خدمتی صورت گرفته همه به پشتوانه وحدت و همکاری همه عزیزان در این نهاد بود.

حدادی ابراز کرد:امروز افتخار می کنم به عنوان یک معلم از جامعه بزرگ فرهنگی گام های بزرگی را در حوزه تعلیم و تربیت در این شهرستان برداریم.

وی با تقدیر از زحمات فرماندار دنا گفت:بهشتی یکی از تکیه های مهم برای اموزش و پرورش دنا بوده و هستند.

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دنا در ایین تکریم و معارفه خود با تقدیر از زحمات و مسئولان از جمله نماینده بویراحمد و دنا گفت: زارعی به عنوان نماینده  مردم این منطقه فردی بی ریا است و توانسته وکیل خوبی برای مردم باشد.

ابراهیم ریاضی به مشکلات مردم منطقه شهرستان دنا در زمینه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: امرو باید نقاط قوت و ضعف ها را بدانیم و از فرصت های بوجود امده ضعف ها را شناسایی وآنها را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: امروز ما در جهانی زندگی می کنیم که تمامی ارتباطات آموزشی آن فاقد هرگونه مرزبندی است و باید به جهان به عنوان دهکده جهانی نگاه کنیم.

ریاضی یکی از راهکارهای و افتخارات دولت یازدهم را فضای مجازی دانست و گفت: با توجه به نقاط قوت،ضعف و خطرات آن این فضا، نقشه های جغرفیای را پشت سر نهاده و آموزش  تحت این تکنولوژی نهادینه شده و باید این موضوع را با راهکارهای جدید و نظارت ساماندهی کنیم و در پی توسعه آن باشیم.

وی تصریح کرد: دیدگاههای سیاسی نمی تواند مانع خدمت، اتحا و همدلی و خدمت صادقانه شود و آنچه برای حقیر مهم است شایستگی کاری است.

در این آئین از خدمات آقای محمودحدادی سرپرست آموزش وپرورش دناتقدیر وآقای ابراهیم ریاضی بعنوان رئیس آموزش وپرورش شهرستان دنا منصوب شد.

 

پیام/ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

ضمن تبریک به آقای ریاضی بنده از جمله اولیای سه دانش آموز در شهرستان دنا می باشم از کلیه معلمان شهرستان دنا خواهشی که دارم برای آبادانی این شهرستان از همین امروز سوابق کاری آقای ریاضی را در نظر بگیرند و مانند خود ایشان شروع بکار نمایند چون تا جایی که در مورد ایشان تحقیق نمودم ایشون فردی منظم در حوزه کاری خود بوده اند اگر از مدیران مدارس ایشان قبل از اینکه بعنوان معاون پشتیبانی باشند در مورد روش کلاس داری ایشان و همچنین نحوه برگزاری امتحان توسط ایشان و همچنین در دوران معاونت ایشان از کادر اداری و بخصوص از زمانی که دوباره بعد از معاونت پشتیبانی در مدارس که تحولی بس عظیم در هنرستان فنی و حرفه ای ایجاد نموده بپرسیم و همه معلمان و کارکنان به مانند ایشان ادامه خدمت نماییم ان شاالله در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت های این شهرستان هستیم تا این موفقیت ها بر تارک دنا بدرخشد
با سلام خدمت عوامل سفیر دنا ، لطفا سوابق کاری ایشون را از ابتدا تا به امروز جهت آشنایی بیشتر با ایشان در همین کانال خبری پخش نمایید چون اینطور که شنیدیم از متحول گران آموزش و پرورش دنا بوده اند
نوشته شده از متحولین آموزشی وپرورش است می شه بیشتر توضیح بدین آن تحولات را که بقیه هم آگاه بشند
ایشان راهکاری برای نجات وضعیت بحرانی آموزش ندارند میشه از ایشان خواسته شود که چه برنامه ای برای ترقی آموزش دارند
خیلی از اولیا با آمدن ایشان نگران هستند چون ایشان از آموزش و پرورش خسته بودند رفته بودن دنبال پیمانکاری چطور می خواهند دوباره به کار ادامه بدهند
یاد دارم روزی استاد ارجمندم روانشاد جنت مکان مرحوم فریدون پاکباز در کلاس درس فرمودند که آموزش و پرورش دست پلنگو شده است من بعد این همه سال حالا متوجه شده ام که این بزرگوار چه می گفت . روحش شاد و یادش گرامی
ای داد و بی داد و دست سیاسیون که آموزش و پرورش دنا را نابود کردند اکثر خانواده ها از این وضیعیت به یاسوج پناه برده اند بخدا اگر نمایندگان مجلس مادام العمر بودند آموزش و پرورش آباد میشد مثل قدیما .
جناب آقای مدیرکل و نماینده محترم سوابق علمی و اجرایی ایشان را اعلام فرمایید به نظر من بزرگترین توهین کج دهنی به همکاران فرهنگی شهرستان دنا شده و از طرفی پایین آوردن جایگاه آموزش و پرورش دنا چرا که فکر نمی کنم حتی یک دانش آموز ایشان را به عنوان معلمی که وظایفش را به درستی انجام داده باشد نمی دانند فقط مسایل دیگر ......
صبح زاگرس