تازه های سایت

پربازدیدها

25. بهمن 1396 - 11:48
فرماندار شهرستان دنا گفت:خوشبختانه با دید وافر که بر مدیریت شهرستان داریم توانسته ایم مدیرانی را در این شهرستان بگماریم که مردم از انها راضی باشند.

به گزارش سفیردنا؛عباس بهشتی رو در مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید اموزش و پرورش شهرستان دنا گفت:اموزش و پرورش به عنوان یک نهاد مهم و فرهنگی نقش بسزایی در جامعه هدف دارد.

وی بیان کرد:امروز با افتخار به نام شهرستان دنا می بالیم که در چهل سالگی انقلاب پیشرو در برخی آیتم ها جلو بوده که نشانه ای از وحدت در لین شهرستان است.

فرماندار دنا ادامه داد:کارهای فرهنگی از چالش های اصلی در این شهرستان بود که یکی از سیاست های ما تعامل مدیریتی بود که باید به ان توجه داشته باشیم.

فرماندار دنا تصریح کرد:خوشبختانه قطار خدمت رسانی در یکی دو مورد که مردم ناراضی بودند اصلاح شد و امروز در این دو سه فصل توسعه ای حرف برای گفتن داریم.

بهشتی رو ادامه داد:امروز با افتخار می گوییم که در بیشتر موضوعات از جمله بیکاری توانسته ایم این موضوع را به حداقل برسانیم.

وی بحث اعتیاد و اسیب های اجتماعی را از دیکر دغدغه های شهرستانی دانست و افزود:خوشبختانه دراین دو مورد کار را به جایی رساندیم که در کاهش این دو مورد امروز حرف اول را می زدیم.

فرماندار دنا تصریح کرد:امرور ما نقد پذیریم و انتقادات را می پذیریم اما درحوزه سیاست فرهنگ و اقتصاد؛ شهرستان دنا توانسته است ریل گذاری خودش را انجام دهد.

بهشتی رو به کلنگ زنی دو پروژه مهم بیمارستانهای شهر سی سخت و شهر پاتاوه گفت:شهرستان دنا اولین شهرستانی در کشور است که در دو بخشش بیمارستان احداث خواهد شد و این انتظار ۱۰ساله این دیار بود.

وی ادامه داد:مبنای دما در احداث این دو بیمارستان کمک از خیرین و حتی بودجه های کشوری و استانی خواهد بود.

فرماندار دنا بیان داشت:امروز باید از خیرین و کسانی که میتوانند کمک به ساخت این دو بیمارستان بکنند گام استفاده کنیم.

بهشتی رو به شورای اموزش و پرورش اشاره کرد و گفت:این شورا تنها شورایی که در بحث های مختلف می تواند نقش عمده ای داشته باشد.

وی بیان کرد:نگاه اموزش و پرورش نگاهی عام المنفعه است که می توانیم با کمک وو همکاری هم اسیب ها را کنترل کنیم.

بهشتی رو بروز کردن بانک اطلاعات مدارس و استفاده از قانون را با ظرفیت های عمده را از برنامه های مهم دراین نهاد دانست و گفت: خوشبختانه در همه دهستانها و روستاها نیازمندیهای مدارس را مورد انالیزقرار دادیم.

وی ادامه داد:در حوزه عمران در همه روستاهای که طرح هادی در ان اجرا شده بود اسفالت ریزی حیات های انها را انجام داده ایم.

بهشتی یکی از چالش ها اموزش و پرورش را پرداخت نشدن حامل های انرژی این مدارس دانست و افزود: خرسندیم که این موضوع در حال حاضر جا افتاده و این موضوع به عنوان یک وضعیت اورژانسی اعلام شده و هیچ ارگانی نمی تواند حامل های این مدارس را قطع کند.

وی با تبریک به ریاضی به عنوان مدیر جدید اموزش و پرورش دنا گفت:صعه صعدر یکی از شاخص های مجلسی مدیر پیشین این نهاد بود.
فرماندار دنا تصریح کرد:ریاضی یکی از معدود مدیرانی است که هیچ موقع وارد حاشیه و چالش نشد و به شخصه وی را مدیریت کارآمد مس دانم.

بهشتی رو به نگاه خوشبینانه برای مدیران شهرستانی در پست های استانی اشاره کرد و گفت:امیدواریم بتوانیم با مدیریت های انقلابی مدیران خوبی در زمینه استانی باشیم.

برچسب‌ها: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس