تازه های سایت

پربازدیدها

8. اسفند 1396 - 11:22
جانی پور با ارزشترین سرمایه‌ها را سرمایه فرهنگی دانست و گفت: در دنیا هیچ کس به خاطر فقر مالی مواخذه نمی‌شود اما فقر فرهنگی سبب بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌هاست.

به گزارش سفیر دنا، امروز با حضور جمعی از مسوولان، سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد کار خود را آغاز کرد.

در این آئین که با حضور رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان، روسای واحدهای دانشگاهی، شوراهای تخصصی این استان و هیات رئیسه واحد یاسوج مراسم برگزار شد، کرم‌الله جانی‌پور به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات دکتر محمودی قدردانی شد.

حجت‌الاسلام هاشمی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این آئین رویکرد تیم مدیریتی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی را همسو با آرمانهای انقلاب دانست و گفت: نه تنها در شعارها بلکه در عمل باید در راستای آرمانهای امام و انقلاب و در راس آن‌ها استکبار ستیزی تلاش کرد و با عمل به این شعارهای انقلابی کاری کرد که خروجی و ماحصل دانشگاه تربیت نیروهایی انقلابی و دلسوز باشد.

آرمین محمودی رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: همه تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه به خصوص در حوزه فرهنگی بکار بردم و در این مورد می‌توان ادعا کرد بی نظیرترین اتفاقات فرهنگی و طرح‌های ماندگار در این دوران اتفاق افتاد.

دکتر کرم اله جانی‌پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم پس ابراز همدردی با بازماندگان خانواده‌های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج گفت: خداوند روح مسافران آسمانی این حادثه دلخراش را قرین رحمت قرار دهد و گرچه اثر جانکاه این حادثه برای همیشه باقی خواهد ماند اما برای بازماندگان این مصیبت آرزوی صبر دارم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اخلاق مداری رکن اصلی مدیریت و برای موفقیت در مراکز علمی و دانشگاهی حسن خلق و تکریم انسان کلید اصلی است طوری که در مورد اخلاق نیک بزرگان دین نیز توصیه‌های زیادی دارند.

جانی پور با ارزشترین سرمایه‌ها را سرمایه فرهنگی دانست و گفت: در دنیا هیچ کس به خاطر فقر مالی مواخذه نمی‌شود اما فقر فرهنگی سبب بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌هاست.

در این مراسم با اهدای لوح از زحمات دکتر آرمین محمودی قدردانی و با قرائت حکم دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر کرم اله جانی پور به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد  کار خود را در این دانشگاه آغاز کرد.

به گزارش کبنا، گفته می‌شود به زودی با حضور مسوولان عالی رتبه دانشگاه آزاد اسلامی مراسم تکریم و معارفه برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس