تازه های سایت

پربازدیدها

8. اسفند 1396 - 11:24
رئیس دانشگاه رئیس گروه خاصی، قوم خاصی یا حزب و جناح بندی خاصی نیست و من تمام تلاشم را می‌کنم که به صورت علمی و عملی بتوانم مثمر ثمر باشم و بتوانم از تک تک نیروهای شایسته از هر گروه و جناح سیاسی که باشند برای توسعه دانشگاه و بار علمی آن از حضور و همکاریشان استفاده کنم.

به گزارش سفیر دنا،، جلسه شورای عالی آموزش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور روئسا و مسئولان دانشگاه‌ها و مسئول بسیج دانشجویی استان در سالن جلسات حوزه مدیریت دانشگاه یاسوج در خصوص برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی برگزار شد.

در این جلسه احمد عریان ریاست جدید دانشگاه دولتی یاسوج گفت: حادثه ناگوار سقوط هواپیمای تهران یاسوج را خدمت عموم مردم ایران خصوصاً مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت عرض می‌کنم، در سال ۲۰۱۷ ما حتی یک مورد هم سابقه سانحه هوایی در دنیا نداشتیم اما، این اتفاق ناگوار در ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی برای کشو ما بسیار جای تاسف دارد، و انشالله روح این عزیزان قرین رحمت باشد و با صالحین محشور شوند. امیدواریم در آینده شاهد چنین حوادثی نباشیم.

وی بیان داشت: از اینکه توفیقی شد در خدمت شما روئسای دانشگاه‌ها و مراکز عالی استان باشیم بسیار خوشحال هستم، همانطور که مستحضرید بنده به تازگی به جمع شما عزیزان اضافه شدم و هنوز هم مراسم معارفه به صورت رسمی انجام نگرفته است روزهای پر مشغله‌ای داشتیم اما به دلیل اینکه مسئله مهم راهیان نور را در پیش داریم، توفیقی شد تا امروز در خدمت شما عزیزان باشیم.

 

IMG_9090.JPG

رئیس دانشگاه نباید قومی و حزبی باشد/ اهمیت دانشگاه در توسعه استان بسیار مهم است

عریان افزود: همکاری آحاد دانشگاهی همکاری با رئیس دانشگاه نیست بلکه همکاری در توسعه آموزش عالی است، و من از همینجا دستم را به سمت دوستان و همکارانم دراز می‌کنم و از یکا یک شما تقاضای همکاری دارم، رئیس دانشگاه رئیس گروه خاصی، قوم خاصی یا حزب و جناح بندی خاصی نیست و من تمام تلاشم را می‌کنم که به صورت علمی و عملی بتوانم مثمر ثمر باشم و بتوانم از تک تک نیروهای شایسته از هر گروه و جناح سیاسی که باشند برای توسعه دانشگاه و بار علمی آن از حضور و همکاریشان استفاده کنم.

وی جایگاه دانشگاه در توسعه استان  را مهم توصیف کردند و افزودند، اگر مدیران در حوزه‌های تخصصی از مشاورین علمی و دانشگاهی استفاده نمایند، قطعاً روند توسعه و پیشرفت استان بسیار سریع‌تر وکیفی تر خواه بود.

دانشگاه یاسوج با بدهی و کمبود بودجه مواجه است

رئیس دانشگاه یاسوج با بیان اینکه متاسفانه هنوز ۱۵ درصد از اعتبارات دانشگاه یاسوج پرداخت نشده، و در بسیاری از موارد با بدهی و عدم تسویه مطالبات روبرو هستیم اما با توجه به اهمیت و حرمت این اردوها و اعتباری که همه‌ی ما برای ارزش این اردوها قائل هستیم سعی می‌کنیم نهایت همکاری را برای برگزاری این اردوها داشته باشیم. وظیفه‌ی همه ماست که به برپایی این اردوها کمک کنیم و نگذاریم خللی در چنین برنامه هایی پیش بیاید.

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس