تازه های سایت

پربازدیدها

11. اسفند 1396 - 0:01
بهشتی رو: تیم‌های امدادی در جمعیت هلال‌احمر شهرستان دنا به حال آماده‌باش هستند البته به دلیل مه‌آلود بودن محل سقوط تا مساعد شدن هوا، عملیات متوقف شده است و پس از آن عملیات از سر گرفته خواهد شد.

رئیس ستاد بحران شهرستان دنا در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی سفیردنا  درباره آخرین وضعیت عملیات انتقال پیکر جان باختگان سانحه هوایی گفت: گروه‌های امداد و نجات در قالب تیم‌های جستجو و انتقال اجساد، آماده اعزام به محل سقوط هواپیما هستند.

بهشتی رو بیان کرد: تجهیزات مورد نیاز جهت صعود آماده است و تیم‌های امدادی در جمعیت هلال‌احمر شهرستان دنا به حال آماده‌باش هستند البته به دلیل مه‌آلود بودن محل سقوط تا مساعد شدن هوا، عملیات متوقف شده است و پس از آن عملیات از سر گرفته خواهد شد.

وی افزود: از اردوگاه ‌تیم‌های امدادی تا محل سقوط حداقل ۱۱ساعت پیاده‌روی هست و به جهت تحلیل نرفتن قوای افراد امدادگر آنان را در چندین گروه و تیم‌های جستجو و انتقال ساماندهی کرده‌ایم.
رئیس ستاد بحران شهرستان دنا گفت: به افرادی که خارج از برنامه، قصد دارند در زمینه‌های عملیات جستجو و انتقال و پشتیبانی همکاری کنند توصیه می‌شود به جمعیت هلال‌احمر مراجعه کنند تا اقدام لازم جهت همکاری آنها بعمل آید.

بهستی رو در پایان گفت: طبق مصوبه شورای تأمین با افرادی که بدون هماهنگی و بدون داشتن مجوز، به محل سقوط هواپیما اعزام شود برخورد قانونی می‌شود.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی