تازه های سایت

15. اسفند 1396 - 22:35
رییس دفتر شورای نگهبان در کهگیلویه وبویراحمد گفت:شهدا چشم و چراغ و آبروی این انقلاب هستند و باید قدر وعظمت این عزیزان را دانست.

به گزارش سفیردنا؛حجت الاسلام خرم روز در یادواره شهدای مخاه منطقه عباس آباد شهر سی سخت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت:شهدا جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای این انقلاب جان دادند.
وی ادامه داد:شهدا مردان خدایی شدند و برای رسیدن به موعود جان خود را نثار کردند.
ریس دفتر شورای نگهبان استان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:شهدا آبروی انقلاب هستند و این یادوره ها نشان از بزرگی‌و عزت این مملکت هستند.
وی با تسلیت سانحه هوایی تهران یاسوج به خانواده جانباختگان و ملت ایران اسلامی گفت:این سانحه همه مردم ایران اسلامی را اندوهگین کرد.
خرم روز ابراز کرد:همه مسولان برای امداد رسانی تلاش کردند و بابد تلاش انان را ستود.
وی به علل این سانحه اشاره کرد و افزود:این یک مطالبه کلی و عمومی برای بروز لین حادثه لست و اگر قصوری صورت گرفته باشد همه مردم این مطالبه را دارند و باید امروز زیرساختهای امروزی در این زمینه گرفته شود.
خرم روز با تبریک فرا رسیدن روز مادر و میلاد حضرت فاطمه زهرا گفت:دشمن امروز یکی از اهداف خودش را مسله حجاب قرار داده است و باید این حربه دشمن را دانست و ان را نقش براب کرد.
وی با بیان اینکه شهدا برای پاسداری از آرمانهای انقلاب جان خود را نثار کردند تصریح کرد:شهدا نور هستند نوری که برای حامعه چراغ هدایت است.
ریس دفتر شورای نگهبان استان با اشاره به اینکه نور شهادت مسیر را برای مردم باز کرده اند گفت:شهدا نمرده اند و بلکه انها زنده اندو باید امروز قدر این عزیزان و آبروهای انقلاب را دانست.
وی بیان کرد:امروز باید قدردان خانواده های شهدا بود و باید دانست در آن دنیا از ماها پرسیده می شود در قبال خانواده شهدا چیکار کردید.
خرم روز با بیان اینکه شهدا با خدا معامله کردند و این معامله کردن کار هر کسی نیست افزود:بسیحی ما و رزمنده ما ان کسی است که حاضر بود در سنگر یخ بزند اما سنگر را رها نکند؛پس باید دانست این است انقلاب که خونبهای شهیدان است.
وی بیان داشت:امروز دشمن می کوشد که با توطه تفرقه کشور ما را نا امن کند که در این زمینه باید درهر رده ای از این انقلاب دفاع کنیم.
خرم روز ابراز کرد:دشمن همه اعتقادات ما را مورد هدف قرار داده است تا این انقلاب را به زاتو در بیاورد ولی گور خوانده اند و مردم ما جواب آنان را دندان شکن داده و خواهند داد.
وی ادامه داد:دشمن می کوشد از هر روزنه ای برای احاطه و تخریب آرامانها تفرقه راه بیندازید.
خرم روز بیان داشت:همانگونه که رهبری عزیز فرمودند به لطف خدا ملت ایران آمریکا را زمین گیر و نابود خواهد کرد.

انتهای پیام/ر

برچسب‌ها: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس