تازه های سایت

پربازدیدها

22. اسفند 1396 - 12:50
فرماندار شهرستان دنا ه اتمام حجت با مدیران پروازی شهرستان در سال اینده اشاره کرد و گفت:مدیران پروازی شهرستان سال اینده دیگر جایگاهی در شهرستان دنا نخواهند داشت.

به گزارش سفیردنا؛عباس بهشتی رو در آخرین شورای اداری شهرستان دنا با تسلیت دوباره سانحه هوایی تهران به یاسوج گفت:این سانحه بسیار دلخراش و اندهگین بود و مسولان شهرستانی استانی و حتی کشوری تمام تلاش خود را برای انتقال پیکر های خواهند داشت.

اتمام حجت یا مدیران پروازی

وی به اتمام حجت با مدیران پروازی در سال اینده اشاره داشت و افزود:مدیران پروازی را با توجه به دستور جدید مدیریت استان و حتی با توان کاری اش را دیگر در شهرستان نخواهیم پذیرفت.

فرمانداردنا ابرازکرد:دستور استاندار محترم استان این است که مدیران شهرستانی باید در همان شهرستان اسکان داشته باشند و در غیر این صورت عذرش را خواهیم پذیرفت.

مدیریت کردن اب در فصل بهار

بهشتی رو در ادامه به مدیریت کردن آب شرب و کشاورزی در ایام بهار و تابستان سال اینده اشاره کردو گفت:مدیریت کردن اب شرب و کشاورزی در ایام نوروز با توجه به کمبود آب بسیار ضروری و حیاتی است.

ممنوعیت استفاده از خودروهای اداری در زمینه شخصی

وی در ادامه به ممنوع بودن استفاده از خودروهای اداری در امورات شخصی اشاره داشت و افزود:استفاده ازخوردهای اداری برای موارد شخصی ممنوع بوده و زیبنده شهرستان نیست.

فرماندار دنا تصریح کرد:خوردوهای اداری فقط باید برای موارد اداری و ماموریت ها مورد استفاده قرار گیرند.

بهشتی در ادامه به تحویل لیست کشیک ادارات در ایام تعطیل اشاره کرد و گفت:هر دستگاهی باید لین موضوع را مورد بررسی قرار دهد و در ادارات همچون شهرداری و میراث فرهنکی‌و ادارات خدمات رسان باید این موضوعات را در زمره کاری خود قرار دهند.

تلفن ها را از دسترس خارج نکنید
وی با تاکید بر اینکه تلفن های مسوولان ادارت شهرستان در ایام تعطیل نباید از دسترس خارج شود گفت:مدیران دستگاههای اجرایی باید دو و سه رده مدیریتی خود را برای پیشبرد کارهای خود در ایام نوروز به جای خود به فرمانداری معرفی کنند.

فرماندار دنا با تاکید بر اینکه مدیران حداقل نیمی از تعطیلات را باید در ادارات خود مستقر باشند گفت: این تقسیم بندی کار باید به دو هفت روز محزا تقسیم بندی شود.

وی به امادگی برخی از مهمانسراهای ادارات شهرستان برای پذیرای از خانواده های جانباختگان سانحه هوایی اشاره کرد و گفت: جهاد کشاورزی؛ شهرداری سی سخت؛ شبکه بهداشت؛ اداره برق و فنی حرفه ای مهمان سرا های خود را تحت هیچ شرایط واگذار نکند و در حالت آماده باش کامل باشند.

وضعیت اضطراری در دنا
بهشتی به مبحث نقلیه و وضعیت اضطراری در شهرستان در این ایام نیز اشاره داشت و گفت: در این زمینه پنج خودروی کمک دار نیاز داریم و این خوردها باید در فرمانداری مستقر باشند.

پدیده کودکان کا زیبنده استان و شهرستان نیست
فرماندار دنا به توجه مسولان به پدیده اجتماعی کودکان کار و توجه نهادهای خدمات رسان همچون بهزیستی و هلال احمر به این موضوع اشاره کرد و افزود:مبحث کودکان کار با توجه به فرا رسیدن بهار و تابستان در روستاهای و اشتغال انان در زمینه کشاورزی و کارهای دیگر باسد مد نظر باشد.

فرماندار دنا بیان کرد: فرهنگ استفاده کودکان در زمینه ها برخی کارها از جمله دست فروشی و دیگر کارها زیبنده استان و شهرستان نیست.

بهشتی ادامه داد:به عنوان مثال حال فعلی در شهر یاسوج این موضوع بسیارمشهود است و نباید بگذاریم این موضوع در این شهر رخ دهد.

کالاهای اساسی شهرستان تامین شوند
وی به تجهیز و تامین نیازمندیهای مهم شهرستان در ایام تعطیل در زمینه گوشت گرم و حتی نان اشاره داشت و گفت:در بحث نیازمندیهای ضروری مردم درحوزه گوشت گرم و کالاهای اساسی و حتی نانوایی ها باید در حوزه صنعت و معدن باید با تمام توان این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار دنا با اشاره به اینکه امنیت یکی از شاخصه های پایدار شهرستان است گفت: کمک به پلیس و امنیت در سطح شهرستان و بویژه سطح مرکز هستیم و باید همگام باشیم.

بهشتی به بالا بردن استانه تحمل مردم و مسولان اشاره کرد و گفت:نباید به مسافران بس احترامی شود و باسد به گونه ای رفتار کنیم که مسافران و گردشگران با خاطره اس خوش از این شهرستان بروند.

پرداخت حقوق کارکنان قراردادی تا پایان سال
بهشتی به پرداخت حقوق کارکنان شرکتی قراردادی ادارات تا پایان سال اشاره کرد و گفت:هیچ اداره ای به جز شهرداریها نباید وجود داشته باشد که حقوق کارکنان قراردادی انان پرداخت نشده باشد.

وی با بیان اینکه اگر کوتاهی در این زمینه صورت بپذیرد به شدت برخورد خواهیم کرد گفت:تمامی منابع در این زمینه تامین شده است.

فرماندار به تنفیظ و پاکیزگی ورودیهای شهر سی سخت و پاتاوه اشاره کرد و گفت:مسولان نسبت به ساماندهی و پاکیزگی ورودیهای شهر هرچه زودتر مبادرت ورزند.

انتهای پیام /ر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

جناب فرماندار این حرفهای پوچ شما همه را به خنده وا میدارد هر روز صبح در یاسوج شاهدیم مدیران شما با خودروی اداره آن شهرستان فرزندان خود را به مدرسه می برند و ماههاست شما شعار میدهید و شعاری پوچ پوچ در نظر دارم از همه آنها عکس تهیه کنم و برای بیست و سی بفرستم تا نا کار آمدی شما معلوم بشه
صبح زاگرس